SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

boks blisko bródna w wawie

temat działu:

Baza klubów Sztuk Walki

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3634

Nowy temat Dział zamknięty
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez Marcin_VB z działu Uderzane.
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 86
gdzie moge isc na boks niedaleko brodna?
po jakim czasie mozna spodziewac sie jakiegokolwiek ogarniecia w temacie np samoobrony,szarpanina itd bo niestety takie sytuacje mi sie zdarzaja.
pracuje 12h na dobe w firmie remontowej i jest problem z energia po pracy,tzn jestem bardzo zmeczony ale mysle ze jesli sie przyloze to cos z tego bedzie.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 2696 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 31115
naprzeciwko szpitala brodnowskiego jest taki czarny budynek
tam jest fitness club ele
i tam jest boks

We gonna break

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 86
wiem fight club-niechce tam,widzialem i niuepodoba mi sie.
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 2696 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 31115
to moze na osirze jeszcze jest ale tam to chyba judo tylko

We gonna break

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 110 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1075
a czemu Ci sie nie podoba? :P ja tam chodze na taja :PP jest spoko.. tyle ze to jest inne
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 2696 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 31115
chodzisz na taja do ele?

We gonna break

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 86
miejsce mi niepasuje.o co myslicie o domu kultury świt?
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 2696 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 31115
nic o nim nie wiem

We gonna break

...
Napisał(a)
OloKK www.olokk.pl
Ekspert
Szacuny 123 Napisanych postów 34575 Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 195972
Przede wszystkim naucz się unikać takich sytuacji - to Ci się przyda najbardziej

Na boks zapisz się dla przyjemności, nie dla przepychanek

OLIMP ENG-PL TRANSLATOR:
2 capsules 3 times daily = 4 kapsułki 3-4 razy dziennie

http://facebook.com/olokk
http://olokk.pl  http://bng-studio.pl 

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 86
ale co zrobic...chodzi raczej o nauczenie sie wyjscia z takich sytuacji przy najmniejszych stratach.

Prowadze wlasna firme i przy negocjacjach/stresujacych sytuacjach poprostu strach wraca w zwiazku z myslami ze jesli on nie uderzy to "podwine ogon" i zgodze sie na to.

Pozatym chce cos zaczac cwiczyc,zaczac cos nowego a pewnosc siebie itd ma byc dodatkowym atutem.

ja nie chce sie nauczyc zeby gnebic/straszyc innych itd - ludzie sa tacy ze niestety w pewnych sytuacjach trzeba zareagowac ...

ja najchetniej z kazdym zylbym w zgodzie ale niestety w zyciu jest zupelnie inaczej.

Takich sytuacji unikam jak moge.
...
Napisał(a)
OloKK www.olokk.pl
Ekspert
Szacuny 123 Napisanych postów 34575 Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 195972
To znaczy, że ludzie z którymi prowadzisz zawodowe negocjacje Cię biją?
Hardkor!

OLIMP ENG-PL TRANSLATOR:
2 capsules 3 times daily = 4 kapsułki 3-4 razy dziennie

http://facebook.com/olokk
http://olokk.pl  http://bng-studio.pl 

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Dział zamknięty
Poprzedni temat

co trenowac??

Następny temat

Muay Thai W WEEKENDY! Krk

electro
Polecane artykuły