Szacuny
0
Napisanych postów
5
Na forum
17 lat
Przeczytanych tematów
86
gdzie moge isc na boks niedaleko brodna?
po jakim czasie mozna spodziewac sie jakiegokolwiek ogarniecia w temacie np samoobrony,szarpanina itd bo niestety takie sytuacje mi sie zdarzaja.
pracuje 12h na dobe w firmie remontowej i jest problem z energia po pracy,tzn jestem bardzo zmeczony ale mysle ze jesli sie przyloze to cos z tego bedzie.
Szacuny
0
Napisanych postów
5
Na forum
17 lat
Przeczytanych tematów
86
ale co zrobic...chodzi raczej o nauczenie sie wyjscia z takich sytuacji przy najmniejszych stratach.
Prowadze wlasna firme i przy negocjacjach/stresujacych sytuacjach poprostu strach wraca w zwiazku z myslami ze jesli on nie uderzy to "podwine ogon" i zgodze sie na to.
Pozatym chce cos zaczac cwiczyc,zaczac cos nowego a pewnosc siebie itd ma byc dodatkowym atutem.
ja nie chce sie nauczyc zeby gnebic/straszyc innych itd - ludzie sa tacy ze niestety w pewnych sytuacjach trzeba zareagowac ...
ja najchetniej z kazdym zylbym w zgodzie ale niestety w zyciu jest zupelnie inaczej.