...
Początkujący
Szacuny
15
Napisanych postów
12251
Wiek
35 lat
Na forum
18 lat
Przeczytanych tematów
173963
Sobota 25.10.2008 (typujemy do soboty do godz. 13.00)
1. Everton - Manchester Utd 2
2. Sunderland - Newcastle X
3. Blackburn - Middlesbrough 1
4. Nice - Bordeaux 2
5. Toulouse - Monaco 1
6. Auxerre - Lyon 2
7. Osasuna - Betis 1
8. Barcelona - Almeria 1
9. Bayern - Wolfsburg 1
10. Hannover - Werder 2
11. Moenchengladbach - Karlsruher X
12. Górnik Zabrze - ŁKS 1
13. Lech - Śląsk 1
14. Siena - Catania 1
15. Juventus - Torino 1
Niedziela 26.10.2008 (typujemy do niedzieli do godz. 14.30)
1. Chelsea - Liverpool 1
2. West Ham - Arsenal 2
3. Nancy - Sochaux 1
4. Marseille - PSG 1
5. Mallorca - Espanyol X
6. Villarreal - Atletico 1
7. Hoffenheim - Hamburger SV 1
8. Legia - Wisła 2
9. Lazio - Napoli 1
10. Palermo - Fiorentina 2
" poznaj ciemne zakamarki swojej kruchej psychiki, jestem głosem, który powtarza Ci, że jesteś nikim "
...
Początkujący
Szacuny
4
Napisanych postów
1800
Na forum
17 lat
Przeczytanych tematów
72338
Sobota 25.10.2008 (typujemy do soboty do godz. 13.00)
1. Everton - Manchester Utd 2
2. Sunderland - Newcastle 1
3. Blackburn - Middlesbrough 1
4. Nice - Bordeaux X
5. Toulouse - Monaco 1
6. Auxerre - Lyon 2
7. Osasuna - Betis X
8. Barcelona - Almeria 1
9. Bayern - Wolfsburg 1
10. Hannover - Werder 2
11. Moenchengladbach - Karlsruher X
12. Górnik Zabrze - ŁKS 1
13. Lech - Śląsk 1
14. Siena - Catania 1
15. Juventus - Torino 1
...
Początkujący
Szacuny
4
Napisanych postów
428
Wiek
32 lat
Na forum
16 lat
Przeczytanych tematów
4156
Tydzień 7
Sobota 25.10.2008 (typujemy do soboty do godz. 13.00)
1. Everton - Manchester Utd 2
2. Sunderland - Newcastle X
3. Blackburn - Middlesbrough 1
4. Nice - Bordeaux 2
5. Toulouse - Monaco 2
6. Auxerre - Lyon 2
7. Osasuna - Betis 2
8. Barcelona - Almeria 1
9. Bayern - Wolfsburg 1
10. Hannover - Werder 2
11. Moenchengladbach - Karlsruher 1
12. Górnik Zabrze - ŁKS 1
13. Lech - Śląsk 1
14. Siena - Catania 1
15. Juventus - Torino 1
Niedziela 26.10.2008 (typujemy do niedzieli do godz. 14.30)
1. Chelsea - Liverpool 1
2. West Ham - Arsenal 2
3. Nancy - Sochaux 1
4. Marseille - PSG 1
5. Mallorca - Espanyol 2
6. Villarreal - Atletico 2
7. Hoffenheim - Hamburger SV X
8. Legia - Wisła 2
9. Lazio - Napoli 1
10. Palermo - Fiorentina 2
_____________________________
Wyślij MMs'a z miejsca swojego wypadku, choj ze nie masz nogi ale sprzedasz to do faktu...
...
Początkujący
Szacuny
2
Napisanych postów
7471
Na forum
17 lat
Przeczytanych tematów
28473
Tydzień 7
Sobota 25.10.2008 (typujemy do soboty do godz. 13.00)
1. Everton - Manchester Utd 2
2. Sunderland - Newcastle X
3. Blackburn - Middlesbrough 1
4. Nice - Bordeaux 2
5. Toulouse - Monaco 1
6. Auxerre - Lyon 2
7. Osasuna - Betis 2
8. Barcelona - Almeria 1
9. Bayern - Wolfsburg X
10. Hannover - Werder X
11. Moenchengladbach - Karlsruher 1
12. Górnik Zabrze - ŁKS 1
13. Lech - Śląsk 1
14. Siena - Catania X
15. Juventus - Torino 1
...
Początkujący
Szacuny
4
Napisanych postów
1800
Na forum
17 lat
Przeczytanych tematów
72338
Niedziela 26.10.2008 (typujemy do niedzieli do godz. 14.30)
1. Chelsea - Liverpool 1
2. West Ham - Arsenal 2
3. Nancy - Sochaux 1
4. Marseille - PSG 1
5. Mallorca - Espanyol 1
6. Villarreal - Atletico 1
7. Hoffenheim - Hamburger SV X
8. Legia - Wisła X
9. Lazio - Napoli 1
10. Palermo – Fiorentina X
...
Początkujący
Szacuny
1
Napisanych postów
910
Na forum
19 lat
Przeczytanych tematów
11088
Tydzień 7
Sobota 25.10.2008 (typujemy do soboty do godz. 13.00)
1. Everton - Manchester Utd 2
2. Sunderland - Newcastle 2
3. Blackburn - Middlesbrough 1
4. Nice - Bordeaux 2
5. Toulouse - Monaco 2
6. Auxerre - Lyon 2
7. Osasuna - Betis 1
8. Barcelona - Almeria 1
9. Bayern - Wolfsburg 1
10. Hannover - Werder 2
11. Moenchengladbach - Karlsruher 1
12. Górnik Zabrze - ŁKS 1
13. Lech - Śląsk 1
14. Siena - Catania 1
15. Juventus - Torino 1
Niedziela 26.10.2008 (typujemy do niedzieli do godz. 14.30)
1. Chelsea - Liverpool x
2. West Ham - Arsenal 2
3. Nancy - Sochaux 1
4. Marseille - PSG 1
5. Mallorca - Espanyol 2
6. Villarreal - Atletico 1
7. Hoffenheim - Hamburger SV 2
8. Legia - Wisła 2
9. Lazio - Napoli 1
10. Palermo - Fiorentina 2
...
Znawca
Szacuny
50
Napisanych postów
24518
Wiek
34 lat
Na forum
15 lat
Przeczytanych tematów
75482
Tydzień 7
Sobota 25.10.2008 (typujemy do soboty do godz. 13.00)
1. Everton - Manchester Utd (nie typuje, bo nie zdążyłem)
2. Sunderland - Newcastle (nie typuje, bo nie zdążyłem)
3. Blackburn - Middlesbrough 1
4. Nice - Bordeaux x
5. Toulouse - Monaco 1
6. Auxerre - Lyon x
7. Osasuna - Betis 2
8. Barcelona - Almeria 1
9. Bayern - Wolfsburg 1
10. Hannover - Werder 2
11. Moenchengladbach - Karlsruher x
12. Górnik Zabrze - ŁKS 1
13. Lech - Śląsk 1
14. Siena - Catania x
15. Juventus - Torino 1
Power wears out those who do not have it.
Inne dyscypliny & Hazard
...
Początkujący
Szacuny
19
Napisanych postów
16971
Na forum
17 lat
Przeczytanych tematów
87966
Najlepsi w piątek:
1. Baca__________4
.. domer_________4
.. fafarafa_7____4
.. kaczy_________4
.. WojTAS7_______4
Rozstrzygnięcia:
1. Kortrijk - Mouscron X
2. Heracles - Den Haag 1
3. Leverkusen - Koeln 1
4. Jagiellonia - Lechia 1
5. GKS Bełchatów - Polonia Warszawa 2
...
Początkujący
Szacuny
19
Napisanych postów
16971
Na forum
17 lat
Przeczytanych tematów
87966
Tydzień 8
Poniedziałek 27.10.2008 (typujemy do poniedziałku do godz. 17.00)
1. Mlada Boleslav - Slavia Praga
2. Ajaccio - Strasbourg
3. Braga - Amadora
4. Dinamo Moskwa - CSKA Moskwa
5. AIK - Orebro
Wtorek 28.10.2008 (typujemy do wtorku do godz. 18.00)
1. Newcastle - West Brom
2. Bordeaux - Le Havre
3. Werder - Leverkusen
4. Karlsruher - Schalke
5. Cracovia - ŁKS Łódź
Środa 29.10.2008 (typujemy do środy do godz. 19.00)
1. Hull - Chelsea
2. Arsenal - Tottenham
3. Middlesbrough - Manchester City
4. Monaco - Nancy
5. Nantes - Marseille
6. PSG - Toulouse
7. Eintracht - Bayern
8. Hamburger SV - Stuttgart
9. Koeln - Borussia Dortmund
10. Wisła Kraków - Górnik
11. Odra Opole - Ruch
12. AS Roma - Sampdoria
13. Bologna - Juventus
14. Chievo - Lazio
15. Fiorentina - Inter
Piątek 31.10.2008 (typujemy do piątku do godz. 20.00)
1. Standard Liege - Charleroi
2. Leverkusen - Wolfsburg
3. Arka - Polonia Warszawa
4. Lech - Odra
5. ŁKS Łódź - Śląsk
pn1. Czechy - 1 liga
pn2. Francja - 2 liga
pn3. Portugalia - 1 liga
pn4. Rosja - 1 liga
pn5. Szwecja - 1 liga
wt1., śr1-3. Anglia - 1 liga
wt2., śr4-6. Francja - 1 liga
wt3-4., śr7-9., pt2. Niemcy - 1 liga
wt5., śr10-11. Polska - Puchar Polski
śr12-15. - Włochy - 1 liga
pt1. Belgia - 1 liga
pt3-5. Polska - 1 liga
Zmieniony przez - Black Pete w dniu 2008-10-25 15:52:33
...
Specjalista
Szacuny
54
Napisanych postów
3809
Wiek
40 lat
Na forum
17 lat
Przeczytanych tematów
41709
Poniedziałek 27.10.2008 (typujemy do poniedziałku do godz. 17.00)
1. Mlada Boleslav - Slavia Praga 2
2. Ajaccio - Strasbourg x
3. Braga - Amadora 1
4. Dinamo Moskwa - CSKA Moskwa X
5. AIK - Orebro 1
Wtorek 28.10.2008 (typujemy do wtorku do godz. 18.00)
1. Newcastle - West Brom 1
2. Bordeaux - Le Havre 1
3. Werder - Leverkusen X
4. Karlsruher - Schalke 2
5. Cracovia - ŁKS Łódź X
Środa 29.10.2008 (typujemy do środy do godz. 19.00)
1. Hull - Chelsea 2
2. Arsenal - Tottenham 1
3. Middlesbrough - Manchester City X
4. Monaco - Nancy 1
5. Nantes - Marseille 2
6. PSG - Toulouse 1
7. Eintracht - Bayern 2
8. Hamburger SV - Stuttgart 1
9. Koeln - Borussia Dortmund 2
10. Wisła Kraków - Górnik 1
11. Odra Opole - Ruch 2
12. AS Roma - Sampdoria 1
13. Bologna - Juventus 2
14. Chievo - Lazio 2
15. Fiorentina - Inter 2
Piątek 31.10.2008 (typujemy do piątku do godz. 20.00)
1. Standard Liege - Charleroi X
2. Leverkusen - Wolfsburg 1
3. Arka - Polonia Warszawa 1
4. Lech - Odra 1
5. ŁKS Łódź - Śląsk X
tylko jeden klub
kocham aż po grób...