na trzepaku za nogi to można wisiec i wisiec, ja obecnie nie mam możlwiości wiszenia za bardzo, może za rok jak daj Bóg gdzieś pujde na jakiś kierunek zaocznie to będe miał i czas na diete i siłownie i na baseny i na drążki
itp. teraz jak matura jest to jest załamanie nerwowe
właśnie sie dowiedziałem że nie wiem nic z przedmiotu z któreg ozdaje mature a nawet nie mam czasu sie go uczyc bo ****a cały czas jest COŚ, ja ******le dopiero od połowy stycznia będzie taki czas, powinni 3 klase dac już pod te przedmioty co sie zdaje a tak to ******lenie z innymi niepotrzebnymi rzeczami i g**** umiem do tego co trzeba

itp. teraz jak matura jest to jest załamanie nerwowe
właśnie sie dowiedziałem że nie wiem nic z przedmiotu z któreg ozdaje mature a nawet nie mam czasu sie go uczyc bo ****a cały czas jest COŚ, ja ******le dopiero od połowy stycznia będzie taki czas, powinni 3 klase dac już pod te przedmioty co sie zdaje a tak to ******lenie z innymi niepotrzebnymi rzeczami i g**** umiem do tego co trzeba

Co mnie nie zabije to mnie wzmocni