...
domer
Moderator
Ekspert
Szacuny
6273
Napisanych postów
76045
Wiek
39 lat
Na forum
20 lat
Przeczytanych tematów
754916
Tydzień 7
Poniedziałek 20.10.2008 (typujemy do poniedziałku do godz. 20.00)
1. Newcastle - Manchester City 2
2. Tours - Lens 2
3. Aachen - Mainz 2
4. Hammarby - Djurgarden 1
5. Piacenza - Ascoli 1
Wtorek 21.10.2008 (typujemy do wtorku do godz. 20.45)
1. Bayern - Fiorentina 1
2. Fenerbahce - Arsenal 2
3. Juventus - Real 2
4. Manchester Utd - Celtic 1
5. Steaua - Lyon 2
Środa 22.10.2008 (typujemy do środy do godz. 20.45)
1. Atletico - Liverpool 2
2. Basel - Barcelona 2
3. Chelsea - Roma 1
4. PSV - Marseille 2
5. Panathinaikos - Werder 2
Czwartek 23.10.2008 (typujemy do czwartku do godz. 18.00)
1. CSKA Moskwa - Deportivo 1
2. Schalke - PSG 1
3. Udinese - Tottenham 1
4. Sevilla - Stuttgart 1
5. Aston Villa - Ajax 1
Piątek 24.10.2008 (typujemy do piątku do godz. 20.00)
1. Kortrijk - Mouscron x
2. Heracles - Den Haag 1
3. Leverkusen - Koeln 1
4. Jagiellonia - Lechia 1
5. GKS Bełchatów - Polonia Warszawa 1
Moderator działu Odżywianie
...
Początkujący
Szacuny
0
Napisanych postów
2347
Na forum
16 lat
Przeczytanych tematów
8503
Tydzień 7
Poniedziałek 20.10.2008 (typujemy do poniedziałku do godz. 20.00)
1. Newcastle - Manchester City 2
2. Tours - Lens 2
3. Aachen - Mainz 1
4. Hammarby - Djurgarden 2
5. Piacenza - Ascoli 2
Wtorek 21.10.2008 (typujemy do wtorku do godz. 20.45)
1. Bayern - Fiorentina 2
2. Fenerbahce - Arsenal 2
3. Juventus - Real x
4. Manchester Utd - Celtic 1
5. Steaua - Lyon 2
Środa 22.10.2008 (typujemy do środy do godz. 20.45)
1. Atletico - Liverpool 2
2. Basel - Barcelona 2
3. Chelsea - Roma 1
4. PSV - Marseille 2
5. Panathinaikos - Werder 2
Czwartek 23.10.2008 (typujemy do czwartku do godz. 18.00)
1. CSKA Moskwa - Deportivo 1
2. Schalke - PSG x
3. Udinese - Tottenham 2
4. Sevilla - Stuttgart 1
5. Aston Villa - Ajax 2
Piątek 24.10.2008 (typujemy do piątku do godz. 20.00)
1. Kortrijk - Mouscron x
2. Heracles - Den Haag 2
3. Leverkusen - Koeln 1
4. Jagiellonia - Lechia 2
5. GKS Bełchatów - Polonia Warszawa 2
...
Początkujący
Szacuny
13
Napisanych postów
16209
Wiek
37 lat
Na forum
20 lat
Przeczytanych tematów
131096
Tydzień 7
Poniedziałek 20.10.2008 (typujemy do poniedziałku do godz. 20.00)
1. Newcastle - Manchester City 2
2. Tours - Lens 2
3. Aachen - Mainz x
4. Hammarby - Djurgarden 1
5. Piacenza - Ascoli 1
Wtorek 21.10.2008 (typujemy do wtorku do godz. 20.45)
1. Bayern - Fiorentina 1
2. Fenerbahce - Arsenal 2
3. Juventus - Real x
4. Manchester Utd - Celtic 1
5. Steaua - Lyon 2
Środa 22.10.2008 (typujemy do środy do godz. 20.45)
1. Atletico - Liverpool 2
2. Basel - Barcelona 2
3. Chelsea - Roma 1
4. PSV - Marseille 2
5. Panathinaikos - Werder 2
Czwartek 23.10.2008 (typujemy do czwartku do godz. 18.00)
1. CSKA Moskwa - Deportivo 1
2. Schalke - PSG 1
3. Udinese - Tottenham 1
4. Sevilla - Stuttgart x
5. Aston Villa - Ajax 1
Piątek 24.10.2008 (typujemy do piątku do godz. 20.00)
1. Kortrijk - Mouscron x
2. Heracles - Den Haag 1
3. Leverkusen - Koeln 1
4. Jagiellonia - Lechia 1
5. GKS Bełchatów - Polonia Warszawa 1
...
Specjalista
Szacuny
54
Napisanych postów
3809
Wiek
39 lat
Na forum
17 lat
Przeczytanych tematów
41709
Tydzień 7
Poniedziałek 20.10.2008 (typujemy do poniedziałku do godz. 20.00)
1. Newcastle - Manchester City 2
2. Tours - Lens X
3. Aachen - Mainz 1
4. Hammarby - Djurgarden 1
5. Piacenza - Ascoli x
Wtorek 21.10.2008 (typujemy do wtorku do godz. 20.45)
1. Bayern - Fiorentina x
2. Fenerbahce - Arsenal 2
3. Juventus - Real 1
4. Manchester Utd - Celtic 1
5. Steaua - Lyon 2
Środa 22.10.2008 (typujemy do środy do godz. 20.45)
1. Atletico - Liverpool 2
2. Basel - Barcelona 2
3. Chelsea - Roma x
4. PSV - Marseille 1
5. Panathinaikos - Werder x
Czwartek 23.10.2008 (typujemy do czwartku do godz. 18.00)
1. CSKA Moskwa - Deportivo w
2. Schalke - PSG 1
3. Udinese - Tottenham 1
4. Sevilla - Stuttgart x
5. Aston Villa - Ajax 1
Piątek 24.10.2008 (typujemy do piątku do godz. 20.00)
1. Kortrijk - Mouscron 2
2. Heracles - Den Haag x
3. Leverkusen - Koeln 1
4. Jagiellonia - Lechia x
5. GKS Bełchatów - Polonia Warszawa 2
______________________________
tylko jeden klub
kocham aż po grób...
...
Początkujący
Szacuny
8
Napisanych postów
474
Wiek
34 lat
Na forum
16 lat
Przeczytanych tematów
3170
Niedziela 19.10.2008 (typujemy do niedzieli do godz. 15.00)
1. Hull - West Ham x
2. Stoke - Tottenham 2
3. Auxerre - Rennes 1
4. Valenciennes - Marseille 2
5. Santander - Deportivo x
6. Almeria - Sevilla 2
7. Hamburger SV - Schalke x
8. Ruch - Lech 2
9. Bologna - Lazio 2
10. AS Roma - Inter 2
"Ze wszystkich nieważnych rzeczy na świecie PIŁKA NOŻNA jest najważniejsza!!!"
...
Znawca
Szacuny
50
Napisanych postów
24518
Wiek
34 lat
Na forum
15 lat
Przeczytanych tematów
75482
Niedziela 19.10.2008 (typujemy do niedzieli do godz. 15.00)
1. Hull - West Ham x
2. Stoke - Tottenham 2
3. Auxerre - Rennes 1
4. Valenciennes - Marseille x
5. Santander - Deportivo x
6. Almeria - Sevilla x
7. Hamburger SV - Schalke 1
8. Ruch - Lech 2
9. Bologna - Lazio 2
10. AS Roma - Inter 2
Power wears out those who do not have it.
Inne dyscypliny & Hazard
...
Początkujący
Szacuny
3
Napisanych postów
5444
Wiek
12 lat
Na forum
16 lat
Przeczytanych tematów
67816
Niedziela 19.10.2008 (typujemy do niedzieli do godz. 15.00)
1. Hull - West Ham 1
2. Stoke - Tottenham 2
3. Auxerre - Rennes X
4. Valenciennes - Marseille 2
5. Santander - Deportivo 1
6. Almeria - Sevilla 2
7. Hamburger SV - Schalke X
8. Ruch - Lech 2
9. Bologna - Lazio 2
10. AS Roma - Inter 2
...
Specjalista
Szacuny
74
Napisanych postów
34597
Wiek
32 lat
Na forum
17 lat
Przeczytanych tematów
434079
Tydzień 7
Poniedziałek 20.10.2008 (typujemy do poniedziałku do godz. 20.00)
1. Newcastle - Manchester City 2
2. Tours - Lens 2
3. Aachen - Mainz 1
4. Hammarby - Djurgarden 1
5. Piacenza - Ascoli 1
Wtorek 21.10.2008 (typujemy do wtorku do godz. 20.45)
1. Bayern - Fiorentina 1
2. Fenerbahce - Arsenal 2
3. Juventus - Real 2
4. Manchester Utd - Celtic 1
5. Steaua - Lyon x
Środa 22.10.2008 (typujemy do środy do godz. 20.45)
1. Atletico - Liverpool 2
2. Basel - Barcelona 2
3. Chelsea - Roma 1
4. PSV - Marseille 1
5. Panathinaikos - Werder 2
Czwartek 23.10.2008 (typujemy do czwartku do godz. 18.00)
1. CSKA Moskwa - Deportivo 1
2. Schalke - PSG x
3. Udinese - Tottenham 2
4. Sevilla - Stuttgart 1
5. Aston Villa - Ajax x
Piątek 24.10.2008 (typujemy do piątku do godz. 20.00)
1. Kortrijk - Mouscron 1
2. Heracles - Den Haag 2
3. Leverkusen - Koeln 1
4. Jagiellonia - Lechia 1
5. GKS Bełchatów - Polonia Warszawa 1
W życiu znam się na dwóch rzeczach, na pokerze i na ludziach, dlatego nie przegrywam...
...
Początkujący
Szacuny
1
Napisanych postów
6460
Wiek
33 lat
Na forum
18 lat
Przeczytanych tematów
25989
Niedziela 19.10.2008 (typujemy do niedzieli do godz. 15.00)
1. Hull - West Ham 1
2. Stoke - Tottenham 2
3. Auxerre - Rennes 1
4. Valenciennes - Marseille 2
5. Santander - Deportivo 1
6. Almeria - Sevilla 2
7. Hamburger SV - Schalke 1
8. Ruch - Lech 2
9. Bologna - Lazio 2
10. AS Roma - Inter 1
...
Początkujący
Szacuny
3
Napisanych postów
2500
Wiek
37 lat
Na forum
17 lat
Przeczytanych tematów
57055
Tydzień 7
Poniedziałek 20.10.2008 (typujemy do poniedziałku do godz. 20.00)
1. Newcastle - Manchester City x
2. Tours - Lens X
3. Aachen - Mainz 1
4. Hammarby - Djurgarden 1
5. Piacenza - Ascoli 1
Wtorek 21.10.2008 (typujemy do wtorku do godz. 20.45)
1. Bayern - Fiorentina x
2. Fenerbahce - Arsenal x
3. Juventus - Real 2
4. Manchester Utd - Celtic 1
5. Steaua - Lyon 2
Środa 22.10.2008 (typujemy do środy do godz. 20.45)
1. Atletico - Liverpool x
2. Basel - Barcelona 2
3. Chelsea - Roma 1
4. PSV - Marseille 1
5. Panathinaikos - Werder x
Czwartek 23.10.2008 (typujemy do czwartku do godz. 18.00)
1. CSKA Moskwa - Deportivo 1
2. Schalke - PSG 1
3. Udinese - Tottenham 1
4. Sevilla - Stuttgart 1
5. Aston Villa - Ajax 1
Piątek 24.10.2008 (typujemy do piątku do godz. 20.00)
1. Kortrijk - Mouscron 2
2. Heracles - Den Haag x
3. Leverkusen - Koeln 1
4. Jagiellonia - Lechia x
5. GKS Bełchatów - Polonia Warszawa 2