Witam od stycznia tego roku nie chodze na silownie cos zrobilem sobie z barkiem po treningu wrocilem do domu jak by nigdy nic a wieczorem juz bol byl straszny nie moglem sie klasc na reke strasznie bolala myslalem sobie ze cos nadwyrezylem i ze przejdzie po paru dniach a tu sie okazalo ze bol trwal jakies 2tygodnie po tych 2tyg bol ustapial moglem normalnie opierac sie na rece ale wolalem nadal nie chodzic na silke bo jeszcze od czasu do czasu bolalo przy wysilku no i od tego czasu minelo 9miesiecy i nadal jest tak jak po 2tygodniach :( :( :(
bylem na badaniu USG i Pani powiedziala mi ze mam bardzo mocny stan zapalny barku , zadnych naderwan niczego nie ma , a w opisoe zdjecia USG napisala:
" Cech wisięku w stawie ramiennym nie widac. Zarysy nasady bliższej kości ramiennej gładkie. Pierścień rotatorów zwykłej grubości o niejednorodnej echogeniczności. Kaletka podbarkowa pogrubiała z cechami wysieku, cech ciasnoty podbarkowej nie widać. Wysiek wokól ścięgna mięśnia dwugłowego ramienia.Zmiany zwyrodnieniowe i wysięk w stawie barkowo-obojczykowym"
wie ktos moze co to oznacza i co mam z tym barkiem zrobic?
bylem na badaniu USG i Pani powiedziala mi ze mam bardzo mocny stan zapalny barku , zadnych naderwan niczego nie ma , a w opisoe zdjecia USG napisala:
" Cech wisięku w stawie ramiennym nie widac. Zarysy nasady bliższej kości ramiennej gładkie. Pierścień rotatorów zwykłej grubości o niejednorodnej echogeniczności. Kaletka podbarkowa pogrubiała z cechami wysieku, cech ciasnoty podbarkowej nie widać. Wysiek wokól ścięgna mięśnia dwugłowego ramienia.Zmiany zwyrodnieniowe i wysięk w stawie barkowo-obojczykowym"
wie ktos moze co to oznacza i co mam z tym barkiem zrobic?
2
Krzysztof Piekarz