SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

ćwiczyłem 8 tygodni

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1228

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 64 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 262
hej ćwiczyłem już 8 tygodni ( poniedzialek sroda piatek) do dyspozycji mam sztange +obciazenia 26kg, ławeczke i 2 hantle 3kg. Mam 17 lat 186wzrotsu i 68kg wagi jestem akktywny czesto biegam gram w pilke. Po 2 miesiacach cwiczen troche sie poprawilo, wyrazniejszy biceps klata i troche wiecej sily. Proszę ułożcie mi jakiś dobry plan. nie wysylajcie linkow zeby samemu ulozyc bo ulozylem i sadzilem ze efekty będą lepsze. Z gory dzieki

No pain no gain!

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 70 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 6803
jak ułożyłeś i myślisz że będziesz miał lepsze efekty to po co ktoś ma ci układać plan.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 64 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 262
ale nie wiem czy to dobry plan dajcie jakis gotowy plz

No pain no gain!

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 64 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 262
dlaczego nikt nie odp

No pain no gain!

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 54 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 199
napisz plan jaki uzywales.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 64 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 262
poniedzialek pompki biceps unoszenie sztangi wyciskanie na barki unoszenie sztangi przed siebie biceps siedzac hantlem kaptury 4serie
sroda pompki klata szeroki uchwyt triceps hantalmi klata waski uchwyt triceps sztanga martwy ciag 4 serie
pitek przysaidy ze sztabnga brzuszki łydka sztanga brzuszki z nogami w gorze unoszenie nog do gory rowerek 4 serie

No pain no gain!

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 54 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 199
napisz jeszcze raz .... bo nie rozumiem dokladnie o co chodzi. jakie partie w jaki dzien robiles? napisz to tak przejzyscie z enterami. bo np o co chodzi w tym 'lydki sztanga brzuszki'.
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pytanie

Następny temat

FBW - do oceny i poprawy ! ;)

electro
Polecane artykuły