Szacuny
0
Napisanych postów
64
Wiek
35 lat
Na forum
17 lat
Przeczytanych tematów
262
hej ćwiczyłem już 8 tygodni ( poniedzialek sroda piatek) do dyspozycji mam sztange +obciazenia 26kg, ławeczke i 2 hantle 3kg. Mam 17 lat 186wzrotsu i 68kg wagi jestem akktywny czesto biegam gram w pilke. Po 2 miesiacach cwiczen troche sie poprawilo, wyrazniejszy biceps klata i troche wiecej sily. Proszę ułożcie mi jakiś dobry plan. nie wysylajcie linkow zeby samemu ulozyc bo ulozylem i sadzilem ze efekty będą lepsze. Z gory dzieki
Szacuny
0
Napisanych postów
54
Wiek
35 lat
Na forum
17 lat
Przeczytanych tematów
199
napisz jeszcze raz .... bo nie rozumiem dokladnie o co chodzi. jakie partie w jaki dzien robiles? napisz to tak przejzyscie z enterami. bo np o co chodzi w tym 'lydki sztanga brzuszki'.