SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

KSW X - OSTATNI TURNIEJ

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3534

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
KoY FIGHT24.PL
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 3513 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 17666



Trzeba nie lada odwagi aby wystartować w formule MMA na zawodowej gali, aby odbyć jednego wieczoru dwie walki trzeba być naprawdę twardym. Lecz tylko prawdziwy mistrz może jednego wieczoru zwyciężyć aż trzy walki.
Federacja KSW od lat promuje turniejową formę rozgrywek, to właśnie kolejne turnieje przysparzały fanom najwięcej emocji. Już dziewięć pasów naszej federacji otrzymali najlepsi z najlepszych. Krew, pot, kontuzje, przypadki oraz walka prawdziwych charakterów. Tylko ośmioosobowy turniej rozgrywany jednego wieczoru daje taką dawkę adrenaliny. Federacja KSW z dumą zaprasza na ostatni taki pojedynek 12 grudnia na warszawski Torwar. Oto życie zatoczyło pełny krąg, oto epilog najprawdziwszych emocji. Po raz ostatni zobacz tych, którzy odważyli się walczyć trzy razy jednej nocy. Największe gwiazdy tej formuły w ostatnim prawdziwym pojedynku, ostatnim takim turnieju i ostatniej lekcji pokory.
dziesiąte: nigdy nie rezygnuj z ostatniej szansy KSW X - DEKALOG - KOŁO SIĘ ZAMYKA

Zmieniony przez - KoY w dniu 2008-10-01 06:51:47

"I promise one thing, lots of violence." - Wanderlei Silva
Doradca w dziale Scena MMA i K-1
Autor www.fight24.pl

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 33 Wiek 43 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1028
dlaczego ostatni?
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 118 Wiek 44 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3273
Ostatni turniej w tym roku? Czy na dobre rezygnują z walk turniejowych?
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 11027 Wiek 42 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 72191
A umiecie czytać poprostu rezygnują z formuły turniejową i beda przechodzili na pojedyncze walki żeby pokazać więcej różnorodnych pojedynków tak jak to jest na wszystkich ważniejszych galach.

"Musisz świecić przykładem odwagi, honoru, żarliwej dla Narodu służby"

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1496 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 20005
KSW to jedna z najlepszych organizacji MMA w Europie i cały czas się rozwija.Może za kilka lat będzie w Polsce oglądać najlepszych fighterów...

How much can you know about yourself if you've never been in a fight?

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 751 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 3652
W sumie nie jest to bynajmniej głupie rozwiązanie. Jak dla mnie interesująca informacja.

Kto zyje bez niebezpieczenstw, nie zyje wcale ...

...
Napisał(a)
KoY FIGHT24.PL
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 3513 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 17666
Tylko, że zawsze dobrze oglądało się turnieje na 1 nocy.
Fakt faktem że nie koniecznie turniej wgrywa najlepszy fajter który w pojedynczych walkach pokonał by wszystkich po kolei Liczy się szczęście by nie złapać kontuzji.

"I promise one thing, lots of violence." - Wanderlei Silva
Doradca w dziale Scena MMA i K-1
Autor www.fight24.pl

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1447 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 13029
może naprawde organizacja sie rozwinie i będzie najlepszą w Europie... albo będzie papa KSWale raczej wierze w rozwój KSW, zoabczymy
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 57



link do zapowiedzi tej imprezy :D
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 77 Napisanych postów 11983 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 79498
Filmik był już w innym temacie o KSW.

Raczej ustapić niż zranić,raczej zranić niz okaleczyć,raczej okaleczyć niż zabić,prędzej zabić samemu,niż dać się zabić.

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Juras kończy z MMA???

Następny temat

Nowi trenerzy w Akademii Sarmatia

electro
Polecane artykuły