od listopada będzie trochę ponad 6 miesięcy stażu chciałbym zacząć cykl na zwykłym mono + dobry gainer.
i takie pytanie boję się że kiedy skończą się cykl zacznie sie zastój czyli że ładnie poleci podczas cyklu a potem będzie stop albo tempo wróci do gorszego przed cyklem albo co gorsza spadki i utrata wagi i powrót do wagi przed cyklem, jestem ekto i baaardzo mi ciężko o 1kg mam dietę, w miarę staram się jej trzymać (czasem mniej się zje niż powinno) nie pijam alko ani innych używek nie biorę wiem że z cyklem poleci masy ale co potem znów bede musiał wydać pieniądz na kolejny cykl żeby miesa złapać. Mam sporo zapału lecz czasem go tracę wchodząc na wagę
jak to jest że bez odżywek w późniejszym czasie nie da się przytyć ??
i takie pytanie boję się że kiedy skończą się cykl zacznie sie zastój czyli że ładnie poleci podczas cyklu a potem będzie stop albo tempo wróci do gorszego przed cyklem albo co gorsza spadki i utrata wagi i powrót do wagi przed cyklem, jestem ekto i baaardzo mi ciężko o 1kg mam dietę, w miarę staram się jej trzymać (czasem mniej się zje niż powinno) nie pijam alko ani innych używek nie biorę wiem że z cyklem poleci masy ale co potem znów bede musiał wydać pieniądz na kolejny cykl żeby miesa złapać. Mam sporo zapału lecz czasem go tracę wchodząc na wagę
jak to jest że bez odżywek w późniejszym czasie nie da się przytyć ??
flat beat
Krzysztof Piekarz
po cyklu coś Ci tam zleci.. to jest wiadome.. a po cyklu trzymaj dalej dietę..no i jedz i jedz.. a i wody dużo pij heh.. mysle ze bedzie dobrze ...
i zapał bedzie zawsze hehe
zobacz sam po sobie zmieniaj diete dopinaj ją bardziej kup ewentualnie gainerka jako uzupełnienie zmieniaj treningi sam zobaczysz, że będą efekty i tak większosc odżywek to ściema
a wagą ja bym sie nie przejmował tylko patrzył w lustro czy są efekty.