Szacuny
2
Napisanych postów
208
Na forum
20 lat
Przeczytanych tematów
8684
Ja posiadam rękawice firmy bulls. Są one prawie nie uzywane mialem je doslownie na kilku treningach, wykonane sa ze skory. 10 OZ. Są dość twarde w porownaniu do innych rekawic ale moze to jest tylko kwestia ich rozbicia. Na życzenie wysle zdjecia.
Szacuny
1
Napisanych postów
1735
Na forum
18 lat
Przeczytanych tematów
19825
ja także kupię rękawice, nie chciałem zakładać nowego tematu dlatego przyłącze się tutaj, mam nadzieję że autor nie będzie miał za złe ;)
8099318 - moje gg
" Jeden miłości chce drugi ma puste serce ..
Jeden nic nie chce mieć,a drugi chce mieć więcej "
Szacuny
10
Napisanych postów
892
Na forum
20 lat
Przeczytanych tematów
17942
mam na sprzedaż rękawice everlast, czerwone, stan dobry walcie na gg 8793880 i pytajcie co was interesuje postaram się odpowiedzieć :) kaski też mam na sprzedaż :)