SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

jak walczyc z garbieniem w okolicy szyi

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2902

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 9
cześć ,mam 24 lata, przez całe zycie podobno garbiłam sie jakos do tej pory nie zauwazałam tego. Chłopak powiedział,ze sie bardzo garbie w okcinku szyjnym kregosłypa . zastanawiam sie jak oduczyc sie tego nawyku. jakie cwiczenia stosować, aby być prostą jak świeca

Płeć: Kobieta

Wiek: 24

Waga: 59

Wzrost: 168

Cel treningowy: proste plecy

Staż treningowy na słowni: nie mam

Uprawiane inne sporty: czasami rower

Dostęp do sprzętu (np. full osprzęt siłownia, sztanga/sztangielki): nie mam

Dieta: nie stosuje

Przeciwskaznania medyczne: nie ma

Zażywane suplementy: nie zazywam

kst

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Usunięty przez georgu za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1370 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 10695
...
Napisał(a)
Specjalista
Szacuny 72 Napisanych postów 5491 Wiek 44 lat Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 48122
te ćwiczenia to poprostu panowanie nad sylwetką ...

dla nadania sprężystości sylwetce poprostu ćwicz całe ciało i ze świadomością tego że się garbisz prostuj się na siłę aż w końcu nabierzesz nawyku prawidłowej postawy,
piersi do przodu, pupka napięta :) nosek trochę do góry

chyba że masz zdiagnozowane skrzywienie kręgosłupa.. jesli tak napisz jaką masz wadę a napiszę Ci specjalistyczne ćwiczenia
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 9
Genralnie to prawa nogę mam troche krutsza od lewej a w dziecinstwie chodziłam na gimnastyke korekcyjną

kst

...
Napisał(a)
Specjalista
Szacuny 72 Napisanych postów 5491 Wiek 44 lat Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 48122
nogi nie mają tu zbyt wielkiego znaczenia... zresztą kazdy ma jedną nogę dłuższą drugą krótszą, ale te dysproporcje są przeważnie minimalne...
chodzi mi o to czy masz zdiagnosowaną może kifozę /pewnie piersiową / ?
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 9
nic mi nie wiadomo, w podstawówce stwierdzono u mnie skoliozę

kst

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

ROZPISKA DO OCENY

Następny temat

Trening (FBW) do oceny.

electro
Polecane artykuły