Szukałem na necie, nigdzie nie mogę znaleźć czystej efedryny (vasopro, arsan)lub chociaż typowego staku ECA.
Wyświetlają mi się jedynie amerykańskie strony. Nim zdecyduję się na ściągnięcie tego ze Stanów to może ktoś z Was ma jakieś info w UK.
Na "HCL-u" jest ze mną dużo lepiej niż na obecnych termogenikach. Po prostu inne spalacze odpadją. Mowa o Redline i Venomie. Bardzo kiepskie samopoczucie, nogi jak z waty, brak sił i motywacji podczas treningu. Chetnym nawet oddam za darmo....
[email protected]
Wyświetlają mi się jedynie amerykańskie strony. Nim zdecyduję się na ściągnięcie tego ze Stanów to może ktoś z Was ma jakieś info w UK.
Na "HCL-u" jest ze mną dużo lepiej niż na obecnych termogenikach. Po prostu inne spalacze odpadją. Mowa o Redline i Venomie. Bardzo kiepskie samopoczucie, nogi jak z waty, brak sił i motywacji podczas treningu. Chetnym nawet oddam za darmo....
[email protected]
Krzysztof Piekarz

