nie ogladałem wiec niech mi ktos powie kto pokonał sappa?
pozdr
prosze o komentarze finału
Ilość wyświetleń tematu: 3174
PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!
Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.
Sprawdź
Kobieta to arcydzieło wszechświata a mój chlopak jest suuuuper
ga to się nie krępuj
MEFIT MAFIA
www.theanimalrescuesite.com - daj 6 misek pokarmu dla głodujących zwierząt!
www.thehungersite.com - daj 1,1 ciepły posiłek dla głodujacych na świecie!
www.therainforestsite.com - uratuj 10m2 lasów tropikalnych!
www.thechildhealthsite.com - pomóż chorym dzieciom!
http://www.pajacyk.pl/ - nakarm glodne dziecko
http://www.sfd.pl/temat209527/ - ZAPRASZAM
. Sapp zlamal chyba 2 palce na jego lbie, Sefo noge na jego kolanie (zdarza sie). A Lebanner dostal kopa, ktory mu zlamal reke. Wiec nie chrzancie tu o kontuzjach, bo jak Frank Schamrock wygral walke w K-1 to wszyscy piali z zachwytu ze kopnieciem zlamal przeciwnikowi reke... A teraz ze kontuzja, kontuzja, bo wszyscy lubicie Lebannera, lacznie z tym dupkiem co komentowal na Eurosporcie. A jezeli chodzi o to ze wywalczyl go szczesliwie - to trudno - szczescie sprzyja lepszym. Przypomnijcie sobie lepiej kto rok temu wygral K-1 GP, a Hoost wtedy tez musial sie wycofac. Poza tym turniej rozni sie od gali tym, ze trzeba wszystko dobrze rozegrac i miec troche tego szczescia, takie sa turnieje!!
Sogów nie odbijam, jak podobała Ci się moja wypowiedź, to wejdź na www.pajacyk.pl !
Nasz sklep
Mega promocja
Podobne tematy
Artykuły