SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Kopanie leżącego

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 11922

Nowy temat Temat zamknięty
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52114 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
Zgodzilbym sie z toba ale tu mowa o kopaniu lezacego skoro ktos lezy i powiedzmy zwija sie bo dostal mocny strzal daje troche czasu na oprzytomnie. Jezeli ktos ma w odrchu kopanie lezacego to w dziwnych warunkach musial wyrastac. Wiekszosc przecietnych ludzi zostawia lezacego. Taki instynkt jak u zwierzatek lezy - nie rusza sie nalezy zostawic. Mysle ze kopanie lezecacego to nie najlepszy pomysl zarowno dla ofiary jak i wykonojucego...:D. Utrata rownowagi kopajacego albo zabcie lezacego albo powazne uszkodzenie to nie najlepsze rozwiazania....
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 552 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 8609
Pisze 1 na 1... czytac nie umiesz?

w dzisiejszych czasach nie ma solówek i zapamiętaj to sobie inaczej w koncu boleśnie się o tym przekonasz bo siła jest w grupie a nie w jednostce
...
Napisał(a)
QUEBLO Moderator
Ekspert
Szacuny 2349 Napisanych postów 30806 Wiek 42 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 271991
Jezeli ktos ma w odrchu kopanie lezacego to w dziwnych warunkach musial wyrastac. Wiekszosc przecietnych ludzi zostawia lezacego. Taki instynkt jak u zwierzatek lezy - nie rusza sie nalezy zostawic.

wczesniej napisałeś: ale jezeli mowa o walce 1 na 1 to juz bym wolal podniesc kolesia i przywalic z kolana w brzuch albo nos to jest juz bezpieczniejsze

to co z tym Twoim odruchem zwierzęcym?

Poza tym..powiedz mi,po co skoro juz uzyskałes taką przewage nad oponentem ze Ty stoisz a on leży to chcesz go znów "stawiac do pionu"? Toż to igranie z ogniem...

Zmieniony przez - QUEBLO w dniu 2008-07-21 21:41:03

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52114 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
Ze nie ma slowek to sie nie zgodze:) sa ... aczkolwiek co raz czesciej wystepuja zwykle napady. Igranie z ogniem i owszem ale przywalenie komus z kolana w brzuch jest chyba ,,delikatniejsze'' niz kopanie w slepej furii gdzie popadnie. Zreszta mowimy zbyt ogolnikowo kopanie lezacego... to tez roznie mozna odebrac... kopanie lezacego ktory sie nie rusza czy kopanie goscia ktorego przewrocilem a on zaraz wstanie wielki zly i wsciekly czy tez goscia ktory wstanie za jakies 30-80 sekund. To duza roznica o jakim lezacym mowimy. Lezec moze tez trup albo nie przytomny
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 181 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 5206
no ja sie zgadzam z przedmówca jezeli widac ze ma zamiar wstac i nadal moze nam zagrazac z rowna sila lub nawet bardziej co zpoteguje bol, wscieklosc to napieprzac ile wlezie aby zapewnic sbie bezpieczenstwo. ten g&p to chyba ostatecznosc tym jak cos zanim lezy mozna zabic a conajmniej oslepic...
...
Napisał(a)
Specjalista
Szacuny 58 Napisanych postów 6529 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 36902
Dla mnei sytuacja przedstawia się jasno:

- solówka, są zasady. U nas przeważnie nie uderza się nawet poniżej pasa a kopanie leżącego to już w ogóle "dyshonor". A jak po prostu wyniknie szarpanina to czemu nie Zależy jeszcze od przeciwnika. Bo jedni się uspokoją bo mocniejszym szarpnięciu na ziemię a drudzy dopiero nieprzytomni

- Broniąc się nie mam najmniejszych oporów. Sądzę, że w jakiejś sytuacji naprawdę zagrożenia życia czy czegoś to posunąłbym się nawet do zabójstwa chociażby stłuczoną butelką.

Ulubieńcy - Wikibokser, ten od Yiu-Tubitsu, Sensei(99999), Jarzyn, Jaguar, Frosti

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52114 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
Gdy walczymy o zycie to co innego ... ale mi sie lezacy kojarzy z juz rozbrojonym a przynajmniej oszlomionym gosciem, ktory nie zagraza tymczasowo twojemu zyciu...
...
Napisał(a)
Specjalista
Szacuny 58 Napisanych postów 6529 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 36902
Zależy od tego kto to jest... Ogólnie dla mnie najlepiej by było ukatrupić raz na zawsze a nie potem się nawzajem ścigać i nasyłać na siebie kolegów Ale że jestem porządnym chrześcijaninem i obywatelem IV RP tak więc zadowalam się graniem w brutalne gry

Ulubieńcy - Wikibokser, ten od Yiu-Tubitsu, Sensei(99999), Jarzyn, Jaguar, Frosti

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52114 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
Gwjazdor zgrzszyles miales zle mysli idz sie wyspowiadaj i daj kase na tace powyzej 1000 :D a twe winy zostana odpuszczone:)
...
Napisał(a)
Specjalista
Szacuny 58 Napisanych postów 6529 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 36902
A po co mam sie spowiadać? I tak nie zmartwychwstanę jak mnie na śmierć ktoś skopie na ziemi bo nie będzie myslał tak jak my tutaj

Ulubieńcy - Wikibokser, ten od Yiu-Tubitsu, Sensei(99999), Jarzyn, Jaguar, Frosti

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Temat zamknięty
Poprzedni temat

MMANIAK.PL-pytania,sugeste,rozmowy z nowym partnerem działu!

Następny temat

Crazy Muay Thai Fighter

electro
Polecane artykuły