SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

[Euro 2008] Holandia - Rosja (1/4 finału)

temat działu:

Piłka Nożna

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 10249

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 84 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 36377
w sumie wiedzialem ze Arszawin jest dobry ale nie wiedzialem ze az tak
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 56 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3001
mysle, ze Turcja przegra z Niemcami, ale z Rosja to nie jestem do konca pewny, poniewaz dzisiaj za.....ie grali..
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 5872 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 26991
No i niespodzianek ciąg dalszy ładny meczyk dużo akcji a ja myślałem, że zamienili się koszulkami

To Rosja grała tak jak Holandia w tych trzech poprzednich meczach, byle niemcy nie zdobyli mistrza

SERCE W BIELI KREW W CZERNI NA ZAWSZE WIELKIEMU JUVENTUSOWI WIERNI
W ŻYŁACH SZLACHETNA KREW, W SERCU POZNAŃSKI LECH

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 16971 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 87966
BlackToma to jest moja wizja.


Zastanawia mnie czemu Ruscy mogą być tak za***iście przygotowani szybkościowo i kondycyjnie, a u nas 9 trenerów nie dało rady przygotować nawet 10% takiej dyspozycji.

Sponsorem nagród w XIII edycji Ligi Typerów jest Wydawnictwo SQN
Zapraszamy !! [http://www.sfd.pl/Liga_Typerów__XIII_Edycja-t920180.html] 

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 56 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3001
a to wybacz, ale i tak sie ona nie spelni

Pewnie im jakies specjalne leki, lub sterydy wstrzykuja
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 16971 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 87966
Po prostu Hiddink zna się na robocie, jak pamiętam to wszystkie jego drużyny były świetnie przygotowane motorycznie: Holandia, Korea, Rosja, nawet Australia.

Sponsorem nagród w XIII edycji Ligi Typerów jest Wydawnictwo SQN
Zapraszamy !! [http://www.sfd.pl/Liga_Typerów__XIII_Edycja-t920180.html] 

...
Napisał(a)
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2090 Napisanych postów 49893 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 492546
co do meczu o 3 miejsce
zawsze mnie to draznilo i zaraz irytowalo ze na ME sie go nie rozgrywa
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 107 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 8472
niesamowita ROSJA! Holandia po takim zniszczeniu dwóch najlepszych ekip ubiegłego mundialu po prostu zbladła, jakby spuszczono z niej krwi...
Każdy Rusek czymś błysnął, grali wspaniale!!
Co do Arszawina - już milan jest liderem w wyścigu po niego. Byłby tam trequartistą do spółki z Kaką i Seedorfem.
Bardzo ciekawy będzie ten rynek transferowy :)
...
Napisał(a)
QUEBLO Moderator
Ekspert
Szacuny 2349 Napisanych postów 30806 Wiek 42 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 271991
Meczu o 3 miejsce nie rozgrywa się

ale dałem dupy

Po prostu Hiddink zna się na robocie, jak pamiętam to wszystkie jego drużyny były świetnie przygotowane motorycznie: Holandia, Korea, Rosja, nawet Australia.

i żadna z nich nie grała w finale...Z Rosją mu sie też nie uda.

byle niemcy nie zdobyli mistrza

a właśnie że zdobędą.
Choć nie jestem ich kibicem,to jednak uważam że wygrają to Euro.

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 1390 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 39925
gra Holandii to porażka, brak pomysłu na grę, ciągle tylko do środka i strzał z dystansu. Rosja zdecydowanie lepsza.
aż trudno uwierzyć.
Ciekawe, czy Rosja teraz wygra z Włochami/Hiszpanią 6:0
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

trik ronaldinho

Następny temat

[Euro 2008] Hiszpania - Włochy (1/4 finału)

electro
Polecane artykuły