A my z Niemcami to gola tez ze spalonego stracilismy, Co innego stzrelic gola zminimalnego spalonego,a co innego po karnym w 93 minucie ktorego nie bylo.
Sedziowei zawsze pomagaja gospodarzom, Korea 2002?? Austria 2008.
Nie pamietam jeszcze sytuacji by gospodarze nie wyszli z grupy.
I mysle ze tu bedzie tak samo.
A chorwacja MA zapewniony awans bo tylko niemcy moga miec jeszcze 6 pkt tylko.
Sedziowei zawsze pomagaja gospodarzom, Korea 2002?? Austria 2008.
Nie pamietam jeszcze sytuacji by gospodarze nie wyszli z grupy.
I mysle ze tu bedzie tak samo.
A chorwacja MA zapewniony awans bo tylko niemcy moga miec jeszcze 6 pkt tylko.
Jestes Piekna Jak Piosenka - Wymiekam.
Powiedz jak Chcesz żeby Się do Ciebie zwracać Mała??
Chcesz Szacunku?? To Nie Udawaj!!!!
Chcesz Milości?? Czy Wolisz Obciągać??

