SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

[EURO 2008] POLSKA - CHORWACJA

temat działu:

Piłka Nożna

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 9569

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 13700 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 60920
Juz za trzy dni kolejne starcie bialo-czerwonych na EURO.


Czy ostatnie?

Doradca w dziale ,,Piłka nożna''

Nagrody w Typerze sfd.pl funduje Sklep Kibica http://www.ISS-sport.pl

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Specjalista
Szacuny 72 Napisanych postów 34677 Wiek 34 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 434573
Jeśli nie wydarzy się cud, to będzie ostatnie

W życiu znam się na dwóch rzeczach, na pokerze i na ludziach, dlatego nie przegrywam...

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 84 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 36377
patrzac na to co wczoraj na boisku zaprezentowaly obie ekipy to ciezko byc optymista
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 4217 Wiek 37 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 43747
Haha, To Cud? Prędzej mi Tiger będzie leciał z kranu, niż Polska wygra 3:0, a niemcy przegrają 0:2.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 2500 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 57055
Odpadliśmy z Euro. Niemcy na bank nie przegrają z Austrią, a my nie wygramy z Chorwatami.

Nasza reprezentacja nie gra na poziomie, który mógłby dać awans do ćwierćfinału ME.
...
Napisał(a)
Specjalista
Szacuny 72 Napisanych postów 34677 Wiek 34 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 434573
a my nie wygramy z Chorwatami.

Tego nie był bym taki pewny, ten ostatni mecz w grupie na poprzednich turniejach graliśmy najlepiej, bo trenerzy decydowali się na radykalne zmiany. Poza tym Chorwaci nie wyjdą najsilniejszym składem, bo awans mają już pewny. Kto wie może i tu będzie tak jak w meczach z USA czy Kostaryką?

Zgadzam się z tym, że Austriacy nie dadzą rady w meczu z Niemcami i dlatego nie wyjdziemy, choć chciałbym się mylić

Zmieniony przez - wikt w dniu 2008-06-13 12:17:32

W życiu znam się na dwóch rzeczach, na pokerze i na ludziach, dlatego nie przegrywam...

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 13700 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 60920
tak, z Kostaryka zagralismy swietnie.

Szansa na zwyciestwo jest, choc Chorwaci raczej beda chcieli wyjsc na pierwszym miejscu z grupy, na wyjscie z grupy szans juz raczej nie ma, Niemcy wygraja z Austria i to mysle, ze wysoko.

Doradca w dziale ,,Piłka nożna''

Nagrody w Typerze sfd.pl funduje Sklep Kibica http://www.ISS-sport.pl

...
Napisał(a)
Specjalista
Szacuny 72 Napisanych postów 34677 Wiek 34 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 434573
tak, z Kostaryka zagralismy swietnie.

na tyle dobrze, aby uzyskać 3 punkty...

które w meczu z Chorwatami dały by nam nadzieje na awans

Zmieniony przez - wikt w dniu 2008-06-13 12:29:29

W życiu znam się na dwóch rzeczach, na pokerze i na ludziach, dlatego nie przegrywam...

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 84 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 36377
na to ze Chorwacja odpusci bym nie liczyl
w elminacjach zapewniony wczesniej awans nie przeszkodzil im w osmieszeniu anglikow na Wembley
zreszta porazka z jedna z przykroscia musze to napisac njaslabszych ekip na Euro moglaby obnizyc morale przed cwiercfinalem wiec raczej beda chcieli w meczu z nami potwierdzic to ze sa w swietnej formie
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 5872 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 26991
Chorwatom nie będzie zależało tak bardzo na zwycięstwie, lepiej dać odpocząć podstawowym graczom (nie narażać ich na kontuzje na kartki) A jeśli by wyszli z pierwszego miejsca to i tak w półfinale by się spotali z drużyną która wygra drugi półfinał (najprawdopodobniej Portugalia-Niemcy)

Teraz pozostaje tylko gdybanie zobaczymy 15 czerwca jak to będzie ale ja daje, że wyjdą na luzie w rezerwowym składzie

SERCE W BIELI KREW W CZERNI NA ZAWSZE WIELKIEMU JUVENTUSOWI WIERNI
W ŻYŁACH SZLACHETNA KREW, W SERCU POZNAŃSKI LECH

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 2172 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 7880
Chorwacja ma już zapewnione wyjście z grupy więc pewnie trener będzie oszczędzać zawodników i chowaci wyjdą w rezerwowym składzie...
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

UCL Update patch 2004/2005

Następny temat

co zrobic aby przejsc do innego klubu?

electro
Polecane artykuły