Witam! Nie wiedziałem gdzie ten post umieścić ale zdecydowałem się go tutaj. Mam 23 lata ponad rok stażu. Waże 70 kg i mam 180 cm wzrostu. Moim celem jest trening na mase 3 tygodniowy.
Jeśli ktoś by mi mógł pomóc byłbym wdzięczny. Pozdrawiam
Jeśli ktoś by mi mógł pomóc byłbym wdzięczny. Pozdrawiam
Krzysztof Piekarz