SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

PIOTR GŁUCHOWSKI

temat działu:

NUTRIFARM&OLIMP

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 31919

Nowy temat Temat zamknięty
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52112 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
Ja równierz WITAM



Forcer
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 5177 Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 43039
Witam!

Danone
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52112 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
witam i ja


"siła niszcząca wszystko i wszystkich"
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 968 Wiek 40 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 37670
hmmm no to ja też się przywitam.
Cześć BYQ !!!

.

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 10472 Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 80831
witam i o zdrowie pytam

"Jezeli moj przeciwnik nie zna BJJ to moze byc nawet potworem a ja i tak go pokonam"
-Murilo Bustamante
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 4480 Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 32149
serdeczne powitanie ze strony Zwierza:)

Doradca w dziale suplementacja

Pozdrawiam
Wasz don Zwierz

Jeżeli moja wypowiedż Ci się spodobała to nie dawaj Sog'a tylko wejdż na http://www.pajacyk.pl i kliknij na pajacyka. Będzie z tego większy pożytek niż z Sog'a!

członek-mafia.suple.hardcor.pl

Moderator Działu Suplementacja

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 944 Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 13474
Witam !

pac-man ... nie pag-man

członek-mafia.suple.hardcor.pl

Io sono Pac-man ... non Pag-man, Io uccido per soldi !

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1070 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 58323
Witam

Profil Naprawde imponujac!
A i takie pytanie kiedy bedzie juz tutaj z nami pani Aleksandra.

Gruby17
...
Napisał(a)
Michail ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 212 Napisanych postów 48745 Wiek 51 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 91090
Witam. Czego moge życzyć...chyba więcej czasu dla nas niż udało się wygospodarować Słodkowi(z całym szacunkiem dla niego). Niestety-praca na Forum to wredna robota i czasochłonna, więc-o ile moge coś poradzić-staraj się w miare możliwości być "na bieżąco", bo zgubisz się w tym bałaganie

Pozdrawiam wszystkich ambitnych-"Wszystko,co Cię nie zabije czyni Cię mocniejszym"
Michail-Moderator Działów:"Trening" & "Dla zupełnie zielonych" & "Z archiwum kulturystyki"
http://www.kulturystyka.pl/atlas/ 

PORADY INDYWIDUALNE - www.dobierz-trening.pl
ZAINTERESOWANY PORADĄ - PISZ GG:7426473

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 7562 Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 30261
ja sie juz od tego bałaganu uzalezniłem


serdecznie witam w tym "bałaganie"

konserwatorMuzyka, film i książka
https://www.sfd.pl/forum.asp?forum_id=119&forum_title=Muzyka, film i ksi��ka 

kiedyś konserwator Muzyka, film i książka

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Temat zamknięty
Poprzedni temat

WPC Olimpa?

Następny temat

powitanie

electro
Polecane artykuły