Szacuny
0
Napisanych postów
141
Wiek
39 lat
Na forum
21 lat
Przeczytanych tematów
1529
co do cyklu to mowilem kasa nie jest problemem problemem jest to ze jak teeraz dowale taki cykl to co pozniej bede stosowal :P a tak w nastepnym moge laczyc xp z nano vaporem a tak to jzu moze byc kiepsko zeby wymyslec jakis mocniejszy cykl a uzywajac xpanda jedynie jako zrodla kreatyny to tez bez sensu :P bo pompe mam w shotgunie a wszelkie fajne skladniki w createstonie