Szacuny
1
Napisanych postów
89
Na forum
18 lat
Przeczytanych tematów
12765
Witam udało mi się osiągnąć wymarzoną wage. Czuje sie świetnie , jednak chciałbym ją utrzymać jadąc na diecie spełniającej w pełni moje zapotrzebowanie. I tu mam do Was pytanie : Ile dać białka , węglowodanów i tłuszczu na kilogram masy ciała? Czy po diecie redukcyjnej około 1200 Kcal musze stopniowo dodawać kalorie? Porosze o odpowiedź! Pozdro!
Jest liderem w tym dzialeSzacuny
11207
Napisanych postów
52115
Wiek
33 lat
Na forum
26 lat
Przeczytanych tematów
57816
1200kcal to bardzo mało. Zacznij zwiększać powoli kcal aż dojdziesz do swojego zapotrzebowania.
Na utrzymanie wagi dajesz tyle kcal by zaspokoić potrzeby organizmu na nią. Białka możesz dać 1,5g a resztę kcal podzielić sobie na ww/t.
Szacuny
1
Napisanych postów
89
Na forum
18 lat
Przeczytanych tematów
12765
a czy możliwe jest obcięcie tłuszczy wzgledem białek , czy rozkład tych substancji w tym przypadku ma znaczenie czy ma się zgadzac tylko zapotrzebowanie?
Jest liderem w tym dzialeSzacuny
11207
Napisanych postów
52115
Wiek
33 lat
Na forum
26 lat
Przeczytanych tematów
57816
odswieżam trochę temat, ale z konieczności chciałabym utrzymać wagę, ale nie wiem, czy 31% białka w diecie, 42% tłuszczy i 25% węgli pozwoli mi nie przybrać "tu i ówdzie"? przyjelam 2,2g bialka/kg masy 3g tluszczy i 1,8g wegli. Czy proporcje miedzy weglami i tluszczem sa ok? dopiero sie w to bawic zaczynam, wiec pytam