Zakupilem nowa porcje Monster Mass'a (smak czekoladowy)i ku mojemu zdziwieniu ma on bardzo wyrazny pieprzowy posmak.
W poprzedniej torbie czekolady nie bylo sladu tego posmaku.
Obie torby byly wazne do 2009 roku. Czy bx zmienil recepture, uzywaja jakis nowych substancji smakowych? Bo to troche wedlug mnie dziwne.
W poprzedniej torbie czekolady nie bylo sladu tego posmaku.
Obie torby byly wazne do 2009 roku. Czy bx zmienil recepture, uzywaja jakis nowych substancji smakowych? Bo to troche wedlug mnie dziwne.
Krzysztof Piekarz


) i nie było czuć pieprzowego posmaku. zwrócić ci nie zwrócą bo z jakiej racji? skoro data ważności jest dobra.