SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Pieprzowy posmak w BX Monster Mass

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2285

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 554 Wiek 42 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 15470
Zakupilem nowa porcje Monster Mass'a (smak czekoladowy)i ku mojemu zdziwieniu ma on bardzo wyrazny pieprzowy posmak.
W poprzedniej torbie czekolady nie bylo sladu tego posmaku.
Obie torby byly wazne do 2009 roku. Czy bx zmienil recepture, uzywaja jakis nowych substancji smakowych? Bo to troche wedlug mnie dziwne.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 4752 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 42195
Gdzie kupiles?

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 554 Wiek 42 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 15470
Pierwsza torba w sklepie sfd, druga w stoisku z odzywkami w hipermarkecie.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 4752 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 42195
Ja bym poszedl do nich z tym, bo jeszcze sie nie zdazylo, zeby byl posmak pieprzu w monster mass'ie.

Zmieniony przez - michal09 w dniu 2008-04-12 14:07:07

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 554 Wiek 42 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 15470
Myslisz, ze lepiej tego nie jesc ?
generalnie nei wiem czy mi zwroca kase w koncu data waznosci jest ok...
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 4752 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 42195
Mozesz isc z tym do nich.

Posmak jest mocny?

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 554 Wiek 42 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 15470
Na poczatku czuc stary znajomy smak, ale po przelknieciu czuc na jezyku jakbym mial w ustach drobinki pieprzu.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 4752 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 42195
Ile razy brales?

Moze to nie wina gainerka

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
idzi i im to powiedz. ja sobie chwale smak monstera. jadłem czekolade i vanilie i za kazdym razem były ok
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 554 Wiek 42 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 15470
ok tak zrobie
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 55 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 12472
ja bralem monster masa czekoladowego(chociaż wole wanilie ) i nie było czuć pieprzowego posmaku. zwrócić ci nie zwrócą bo z jakiej racji? skoro data ważności jest dobra.
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

gain bolic 6000

Następny temat

HP + XP...do oceny

electro
Polecane artykuły