Mam taki problem, wymieniam właśnie tylne koło i chciałbym odkręcić tylne tryby ze starego koła i przełożyć do nowego i tutaj jest problem jak to zrobić ?
Posiadam klucz do odkręcania tych trybów, wkładam go i kręce odwrotnie do wskazówek zegara ale wtedy kręcą się też tryby i nie ma jak ich trzymać ? Z kolei kręcenie zgodnie z ruchem wskazówek to chyba dokręcanie ?
Bardzo proszę o pomoc bo nie wiem jak to zrobić :(
Posiadam klucz do odkręcania tych trybów, wkładam go i kręce odwrotnie do wskazówek zegara ale wtedy kręcą się też tryby i nie ma jak ich trzymać ? Z kolei kręcenie zgodnie z ruchem wskazówek to chyba dokręcanie ?
Bardzo proszę o pomoc bo nie wiem jak to zrobić :(
Krzysztof Piekarz