...
Początkujący
Szacuny
3
Napisanych postów
5444
Wiek
12 lat
Na forum
16 lat
Przeczytanych tematów
67816
Tydzień 9
Sobota 05.04.2008 (typujemy do soboty do godz. 13.45)
1. Arsenal - Liverpool 1
2. Manchester City - Chelsea 2
3. Blackburn - Tottenham 1
4. Rennes - Bordeaux 1
5. Strasbourg - Monaco X
6. Nice - Lille 1
7. Osasuna - Recreativo Huelva 1
8. Mallorca - Real Madryt 2
9. Hertha - Werder 2
10. VfB Stuttgart - Hamburger SV X
11. Wolfsburg - Hannover 1
12. Korona - Łódzki KS 1
13. Widzew - Jagiellonia 1
14. AS Roma - Genoa 1
15. Milan - Cagliari 1
...
Początkujący
Szacuny
1
Napisanych postów
6460
Wiek
33 lat
Na forum
18 lat
Przeczytanych tematów
25989
Tydzień 9
Sobota 05.04.2008 (typujemy do soboty do godz. 13.45)
1. Arsenal - Liverpool 1
2. Manchester City - Chelsea 2
3. Blackburn - Tottenham 1
4. Rennes - Bordeaux 1
5. Strasbourg - Monaco 2
6. Nice - Lille 2
7. Osasuna - Recreativo Huelva 2
8. Mallorca - Real Madryt 2
9. Hertha - Werder 2
10. VfB Stuttgart - Hamburger SV 2
11. Wolfsburg - Hannover 2
12. Korona - Łódzki KS 1
13. Widzew - Jagiellonia 1
14. AS Roma - Genoa 1
15. Milan - Cagliari 1
...
Początkujący
Szacuny
0
Napisanych postów
238
Na forum
16 lat
Przeczytanych tematów
3635
Tydzień 9
Sobota 05.04.2008 (typujemy do soboty do godz. 13.45)
1. Arsenal - Liverpool 1
2. Manchester City - Chelsea 2
3. Blackburn - Tottenham 2
4. Rennes - Bordeaux 2
5. Strasbourg - Monaco 2
6. Nice - Lille 2
7. Osasuna - Recreativo Huelva 1
8. Mallorca - Real Madryt 2
9. Hertha - Werder 2
10. VfB Stuttgart - Hamburger SV 1
11. Wolfsburg - Hannover 1
12. Korona - Łódzki KS 1
13. Widzew - Jagiellonia X
14. AS Roma - Genoa 1
15. Milan - Cagliari 1
Niedziela 06.04.2008 (typujemy do niedzieli do godz. 14.30)
1. Middlesbrough - Manchester United 2
2. Nancy - PSG X
3. Marseille - Lyon 2
4. Murcia - Valencia 2
5. Saragossa - Betis X
6. Sevilla - Villareal 1
7. Borussia Dortmund - Leverkusen X
8. GKS Bełchatów - Legia 2
9. Atalanta - Inter Mediolan 2
10. Palermo - Juventus 2
...
Początkujący
Szacuny
19
Napisanych postów
16971
Na forum
17 lat
Przeczytanych tematów
87966
Najlepsi w piątek:
1. maciek875_______3
2. number1one______2
.. Raiben__________2
.. siiiwy1_________2
.. Vieira__________2
.. Zawodny_________2
Rozstrzygnięcia:
1. Gent - St. Truiden 2
2. Roda - NEC Nijmegen 2
3. Duisburg - Energie Cottbus 2
4. Górnik Zabrze - Groclin X
5. Pacos Fereira - Guimaraes X
...
Początkujący
Szacuny
19
Napisanych postów
16971
Na forum
17 lat
Przeczytanych tematów
87966
Tydzień 10
Poniedziałek 07.04.2008 (typujemy do poniedziałku do godz. 20.00)
1. Stoke City - Crystal Palace
2. Grenoble - Troyes
3. 1. FC Koeln - Moenchengladbach
4. Leixoes - Belenenses
5. Aberdeen - Falkirk
Wtorek 08.04.2008 (typujemy do wtorku do godz. 17.30)
1. West Ham - Portsmouth
2. Sheffield Utd. - Sheffield Wed.
3. Ruch Chorzów - Groclin
4. Liverpool - Arsenal
5. Chelsea - Fenerbahce
Środa 09.04.2008 (typujemy do środy do godz. 17.30)
1. St. Etiennes - Lens
2. Lechia Gdańsk - Legia
3. Polonia Warszawa - Zagłębie Lubin
4. FC Barcelona - Schalke
5. Manchester Utd - AS Roma
Czwartek 10.04.2008 (typujemy do czwartku do godz. 18.30)
1. Montpellier - Bastia
2. Zenit St Petersburg - Leverkusen
3. Getafe - Bayern
4. PSV - Fiorentina
5. Sporting Lizbona - Glasgow Rangers
Piątek 11.04.2008 (typujemy do piątku do godz. 19.00)
1. Lokeren - Standard Liege
2. Nuernberg - Wolfsburg
3. Zagłębie Sosnowiec - Grónik Zabrze
4. Łódzki KS - Widzew Łódź
5. Vasas - Debreceni VSC
pn1., wt2. Anglia - 2 liga
pn2., cz1. Francja - 2 liga
pn3. Niemcy - 2 liga
pn4. Portugalia - 1 liga
pn5. Szkocja - 1 liga
wt1. Anglia - 1 liga
wt3., śr2-3. - Polska - Puchar Polski
wt4-5., śr4-5. Liga Mistrzów
śr1. Francja - 1 liga
cz2-5. Puchar UEFA
pt1. Belgia - 1 liga
pt2. Niemcy - 1 liga
pt3-4. Polska - 1 liga
pt5. Węgry - 1 liga
...
Specjalista
Szacuny
74
Napisanych postów
34603
Wiek
32 lat
Na forum
17 lat
Przeczytanych tematów
434096
Tydzień 10
Poniedziałek 07.04.2008 (typujemy do poniedziałku do godz. 20.00)
1. Stoke City - Crystal Palace 2
2. Grenoble - Troyes x
3. 1. FC Koeln - Moenchengladbach 2
4. Leixoes - Belenenses 1
5. Aberdeen - Falkirk 1
Wtorek 08.04.2008 (typujemy do wtorku do godz. 17.30)
1. West Ham - Portsmouth 2
2. Sheffield Utd. - Sheffield Wed. x
3. Ruch Chorzów - Groclin 2
4. Liverpool - Arsenal 2
5. Chelsea - Fenerbahce 1
Środa 09.04.2008 (typujemy do środy do godz. 17.30)
1. St. Etiennes - Lens 1
2. Lechia Gdańsk - Legia 2
3. Polonia Warszawa - Zagłębie Lubin 2
4. FC Barcelona - Schalke 1
5. Manchester Utd - AS Roma 1
Czwartek 10.04.2008 (typujemy do czwartku do godz. 18.30)
1. Montpellier - Bastia 1
2. Zenit St Petersburg - Leverkusen 1
3. Getafe - Bayern 2
4. PSV - Fiorentina 1
5. Sporting Lizbona - Glasgow Rangers x
Piątek 11.04.2008 (typujemy do piątku do godz. 19.00)
1. Lokeren - Standard Liege x
2. Nuernberg - Wolfsburg 2
3. Zagłębie Sosnowiec - Grónik Zabrze 2
4. Łódzki KS - Widzew Łódź 1
5. Vasas - Debreceni VSC x
W życiu znam się na dwóch rzeczach, na pokerze i na ludziach, dlatego nie przegrywam...
...
Początkujący
Szacuny
13
Napisanych postów
16209
Wiek
37 lat
Na forum
20 lat
Przeczytanych tematów
131096
Tydzień 10
Poniedziałek 07.04.2008 (typujemy do poniedziałku do godz. 20.00)
1. Stoke City - Crystal Palace 2
2. Grenoble - Troyes 2
3. 1. FC Koeln - Moenchengladbach 2
4. Leixoes - Belenenses x
5. Aberdeen - Falkirk 1
Wtorek 08.04.2008 (typujemy do wtorku do godz. 17.30)
1. West Ham - Portsmouth 2
2. Sheffield Utd. - Sheffield Wed. 1
3. Ruch Chorzów - Groclin 2
4. Liverpool - Arsenal 2
5. Chelsea - Fenerbahce 1
Środa 09.04.2008 (typujemy do środy do godz. 17.30)
1. St. Etiennes - Lens x
2. Lechia Gdańsk - Legia 2
3. Polonia Warszawa - Zagłębie Lubin 2
4. FC Barcelona - Schalke 1
5. Manchester Utd - AS Roma 1
Czwartek 10.04.2008 (typujemy do czwartku do godz. 18.30)
1. Montpellier - Bastia 1
2. Zenit St Petersburg - Leverkusen x
3. Getafe - Bayern 1
4. PSV - Fiorentina 1
5. Sporting Lizbona - Glasgow Rangers 1
Piątek 11.04.2008 (typujemy do piątku do godz. 19.00)
1. Lokeren - Standard Liege x
2. Nuernberg - Wolfsburg 2
3. Zagłębie Sosnowiec - Grónik Zabrze 2
4. Łódzki KS - Widzew Łódź x
5. Vasas - Debreceni VSC x
...
Początkujący
Szacuny
0
Napisanych postów
2347
Na forum
16 lat
Przeczytanych tematów
8503
Tydzień 10
Poniedziałek 07.04.2008 (typujemy do poniedziałku do godz. 20.00)
1. Stoke City - Crystal Palace 2
2. Grenoble - Troyes 2
3. 1. FC Koeln - Moenchengladbach 2
4. Leixoes - Belenenses 2
5. Aberdeen - Falkirk 2
Wtorek 08.04.2008 (typujemy do wtorku do godz. 17.30)
1. West Ham - Portsmouth 2
2. Sheffield Utd. - Sheffield Wed. x
3. Ruch Chorzów - Groclin 2
4. Liverpool - Arsenal 2
5. Chelsea - Fenerbahce 1
Środa 09.04.2008 (typujemy do środy do godz. 17.30)
1. St. Etiennes - Lens x
2. Lechia Gdańsk - Legia 2
3. Polonia Warszawa - Zagłębie Lubin 2
4. FC Barcelona - Schalke 1
5. Manchester Utd - AS Roma 1
Czwartek 10.04.2008 (typujemy do czwartku do godz. 18.30)
1. Montpellier - Bastia 2
2. Zenit St Petersburg - Leverkusen 1
3. Getafe - Bayern 1
4. PSV - Fiorentina 2
5. Sporting Lizbona - Glasgow Rangers 1
Piątek 11.04.2008 (typujemy do piątku do godz. 19.00)
1. Lokeren - Standard Liege 2
2. Nuernberg - Wolfsburg 2
3. Zagłębie Sosnowiec - Grónik Zabrze 2
4. Łódzki KS - Widzew Łódź x
5. Vasas - Debreceni VSC x
Zmieniony przez - edziu18 w dniu 2008-04-05 17:34:13
Zmieniony przez - edziu18 w dniu 2008-04-05 17:34:40
...
Początkujący
Szacuny
4
Napisanych postów
1800
Na forum
17 lat
Przeczytanych tematów
72338
Niedziela 06.04.2008 (typujemy do niedzieli do godz. 14.30)
1. Middlesbrough - Manchester United 2
2. Nancy - PSG 1
3. Marseille - Lyon 2
4. Murcia - Valencia 2
5. Saragossa - Betis 1
6. Sevilla - Villareal 1
7. Borussia Dortmund - Leverkusen X
8. GKS Bełchatów - Legia 2
9. Atalanta - Inter Mediolan 2
10. Palermo - Juventus 2
...
Ekspert
Szacuny
11149
Napisanych postów
51570
Wiek
31 lat
Na forum
24 lat
Przeczytanych tematów
57816
Tydzień 10
Poniedziałek 07.04.2008 (typujemy do poniedziałku do godz. 20.00)
1. Stoke City - Crystal Palace x
2. Grenoble - Troyes 1
3. 1. FC Koeln - Moenchengladbach 1
4. Leixoes - Belenenses x
5. Aberdeen - Falkirk 1
Wtorek 08.04.2008 (typujemy do wtorku do godz. 17.30)
1. West Ham - Portsmouth 1
2. Sheffield Utd. - Sheffield Wed. 1
3. Ruch Chorzów - Groclin 2
4. Liverpool - Arsenal 1
5. Chelsea - Fenerbahce 1
Środa 09.04.2008 (typujemy do środy do godz. 17.30)
1. St. Etiennes - Lens 1
2. Lechia Gdańsk - Legia 2
3. Polonia Warszawa - Zagłębie Lubin x
4. FC Barcelona - Schalke 1
5. Manchester Utd - AS Roma 1
Czwartek 10.04.2008 (typujemy do czwartku do godz. 18.30)
1. Montpellier - Bastia 2
2. Zenit St Petersburg - Leverkusen 1
3. Getafe - Bayern 1
4. PSV - Fiorentina 1
5. Sporting Lizbona - Glasgow Rangers x
Piątek 11.04.2008 (typujemy do piątku do godz. 19.00)
1. Lokeren - Standard Liege x
2. Nuernberg - Wolfsburg 1
3. Zagłębie Sosnowiec - Grónik Zabrze x
4. Łódzki KS - Widzew Łódź x
5. Vasas - Debreceni VSC 1