...
Początkujący
Szacuny
0
Napisanych postów
141
Na forum
16 lat
Przeczytanych tematów
557
Tydzień 6
Poniedziałek 10.03.2008 (typujemy do poniedziałku do godz. 17.15)
1. Sparta Praga - Teplice 1
2. Nantes - Grenoble 1
3. St. Pauli - 1860 Monachium x
4. Belenenses - Boavista 1
5. Debreceni VSC - Siofok 1
Wtorek 11.03.2008 (typujemy do wtorku do godz. 18.45)
1. Barnsley - Ipswich x
2. Lens - Lille x
3. Energie Cottbus - VfB Stuttgart 2
4. Gretna - St. Mirren 1
5. Inter Mediolan - Liverpool 2
Środa 12.03.2008 (typujemy do środy do godz. 17.30)
1. Aston Villa - Middlesbrough 1
2. Portsmouth - Birmingham 1
3. Zenit Petersburg - Marseille x
4. Hamburger SV - Bayer Leverkusen 1
5. Bayern Monachium - Anderlecht 1
6. Everton - Fiorentina 1
7. PSV - Tottenham 1
8. Getafe - Benfica 1
9. Werder Brema - Glasgow Rangers1
10. Sporting Lizbona - Bolton 1
Piątek 14.03.2008 (typujemy do piątku do godz. 19.00)
1. Beerschot - Standard Liege2
2. Dijon - Bastia 2
3. Groningen - Heerenveen 1
4. Schalke - Duisburg 1
5. Polonia Bytom - Korona Kielce 2
...
Początkujący
Szacuny
3
Napisanych postów
244
Na forum
17 lat
Przeczytanych tematów
31168
Niedziela 09.03.2008 (typujemy do niedzieli do godz. 14.30)
1. Tottenham - West Ham 1
2. Wigan - Arsenal 2
3. Olympique Marsylia - St. Etienne 1
4. Olympique Lyon - Bordeaux x
5. Valencia - Deportivo 1
6. Barcelona - Villareal 1
7. PSV - Ajax x
8. Nuernberg - Hamburger SV 2
9. Wisła Kraków - GKS Bełchatów 1
10. Napoli - AS Roma 2
...
Początkujący
Szacuny
3
Napisanych postów
1290
Na forum
18 lat
Przeczytanych tematów
32002
Tydzień 6
Poniedziałek 10.03.2008 (typujemy do poniedziałku do godz. 17.15)
1. Sparta Praga - Teplice 1
2. Nantes - Grenoble 1
3. St. Pauli - 1860 Monachium x
4. Belenenses - Boavista x
5. Debreceni VSC - Siofok 1
Wtorek 11.03.2008 (typujemy do wtorku do godz. 18.45)
1. Barnsley - Ipswich x
2. Lens - Lille 2
3. Energie Cottbus - VfB Stuttgart 2
4. Gretna - St. Mirren 2
5. Inter Mediolan - Liverpool 1
Środa 12.03.2008 (typujemy do środy do godz. 17.30)
1. Aston Villa - Middlesbrough 1
2. Portsmouth - Birmingham 1
3. Zenit Petersburg - Marseille 2
4. Hamburger SV - Bayer Leverkusen 1
5. Bayern Monachium - Anderlecht 1
6. Everton - Fiorentina x
7. PSV - Tottenham x
8. Getafe - Benfica 1
9. Werder Brema - Glasgow Rangers 1
10. Sporting Lizbona - Bolton 2
Piątek 14.03.2008 (typujemy do piątku do godz. 19.00)
1. Beerschot - Standard Liege 2
2. Dijon - Bastia 2
3. Groningen - Heerenveen 1
4. Schalke - Duisburg 1
5. Polonia Bytom - Korona Kielce 2
"GdybymPrzechodziłPrzezCiemnąDolinęZłaSięNieUlękne,BoTyJestesZeMną"
...
Ekspert
Szacuny
11148
Napisanych postów
51569
Wiek
31 lat
Na forum
24 lat
Przeczytanych tematów
57816
Tydzień 6
Poniedziałek 10.03.2008 (typujemy do poniedziałku do godz. 17.15)
1. Sparta Praga - Teplice 1
2. Nantes - Grenoble 1
3. St. Pauli - 1860 Monachium 2
4. Belenenses - Boavista 2
5. Debreceni VSC - Siofok X
Wtorek 11.03.2008 (typujemy do wtorku do godz. 18.45)
1. Barnsley - Ipswich X
2. Lens - Lille X
3. Energie Cottbus - VfB Stuttgart 2
4. Gretna - St. Mirren X
5. Inter Mediolan - Liverpool 1
Środa 12.03.2008 (typujemy do środy do godz. 17.30)
1. Aston Villa - Middlesbrough X
2. Portsmouth - Birmingham X
3. Zenit Petersburg - Marseille 2
4. Hamburger SV - Bayer Leverkusen 1
5. Bayern Monachium - Anderlecht 1
6. Everton - Fiorentina X
7. PSV - Tottenham 1
8. Getafe - Benfica 1
9. Werder Brema - Glasgow Rangers 1
10. Sporting Lizbona - Bolton 1
Piątek 14.03.2008 (typujemy do piątku do godz. 19.00)
1. Beerschot - Standard Liege X
2. Dijon - Bastia 1
3. Groningen - Heerenveen X
4. Schalke - Duisburg 1
5. Polonia Bytom - Korona Kielce 2
...
Początkujący
Szacuny
19
Napisanych postów
16971
Na forum
17 lat
Przeczytanych tematów
87966
Najlepsi w sobotę:
1. 13sebik13______10
2. MC_IDOL_________9
3. Baca____________8
.. dort____________8
.. fafarafa_7______8
.. m.a.r.a_________8
.. Miechu.juve_____8
.. sooo____________8
Rozstrzygnięcia:
1. Liverpool - Newcastle 1
2. Reading - Manchester City 1
3. Rennes - PSG 1
4. Auxerre - Lens X
5. Nancy - Monaco 1
6. Valenciennes - Lille X
7. Real Madryt - Espanyol 1
8. Saragossa - Atletico 1
9. VfB Stuttgart - Werder 1
10. Arminia - Schalke 2
11. Eintracht - Bochum X
12. ŁKS Łódź - Cracovia X
13. Korona - Ruch 2
14. Inter - Reggina 1
15. Palermo - Udinese X
...
Początkujący
Szacuny
22
Napisanych postów
2409
Wiek
33 lat
Na forum
17 lat
Przeczytanych tematów
17454
Tydzień 6
Poniedziałek 10.03.2008 (typujemy do poniedziałku do godz. 17.15)
1. Sparta Praga - Teplice 1
2. Nantes - Grenoble 1
3. St. Pauli - 1860 Monachium X
4. Belenenses - Boavista 1
5. Debreceni VSC - Siofok 1
Wtorek 11.03.2008 (typujemy do wtorku do godz. 18.45)
1. Barnsley - Ipswich 1
2. Lens - Lille 1
3. Energie Cottbus - VfB Stuttgart 2
4. Gretna - St. Mirren 1
5. Inter Mediolan - Liverpool 1
Środa 12.03.2008 (typujemy do środy do godz. 17.30)
1. Aston Villa - Middlesbrough 1
2. Portsmouth - Birmingham 1
3. Zenit Petersburg - Marseille 1
4. Hamburger SV - Bayer Leverkusen 1
5. Bayern Monachium - Anderlecht 1
6. Everton - Fiorentina 2
7. PSV - Tottenham 1
8. Getafe - Benfica 1
9. Werder Brema - Glasgow Rangers 2
10. Sporting Lizbona - Bolton 1
Piątek 14.03.2008 (typujemy do piątku do godz. 19.00)
1. Beerschot - Standard Liege 2
2. Dijon - Bastia 2
3. Groningen - Heerenveen 1
4. Schalke - Duisburg 1
5. Polonia Bytom - Korona Kielce 2
"Everyone has a plan until they get punched in the face."
...
Początkujący
Szacuny
0
Napisanych postów
165
Wiek
37 lat
Na forum
16 lat
Przeczytanych tematów
7852
Poniedziałek 10.03.2008 (typujemy do poniedziałku do godz. 17.15)
1. Sparta Praga - Teplice x
2. Nantes - Grenoble 1
3. St. Pauli - 1860 Monachium 1
4. Belenenses - Boavista 2
5. Debreceni VSC - Siofok 1
Wtorek 11.03.2008 (typujemy do wtorku do godz. 18.45)
1. Barnsley - Ipswich 2
2. Lens - Lille x
3. Energie Cottbus - VfB Stuttgart x
4. Gretna - St. Mirren 2
5. Inter Mediolan - Liverpool 2
Środa 12.03.2008 (typujemy do środy do godz. 17.30)
1. Aston Villa - Middlesbrough 1
2. Portsmouth - Birmingham 2
3. Zenit Petersburg - Marseille x
4. Hamburger SV - Bayer Leverkusen 1
5. Bayern Monachium - Anderlecht 1
6. Everton - Fiorentina 1
7. PSV - Tottenham 1
8. Getafe - Benfica 2
9. Werder Brema - Glasgow Rangers 1
10. Sporting Lizbona - Bolton 1
Piątek 14.03.2008 (typujemy do piątku do godz. 19.00)
1. Beerschot - Standard Liege 2
2. Dijon - Bastia 2
3. Groningen - Heerenveen 2
4. Schalke - Duisburg 1
5. Polonia Bytom - Korona Kielce 2
Zmieniony przez - siiiwy1 w dniu 2008-03-09 17:44:29
leć wysoko, myśl szeroko....
...
Znawca
Szacuny
48
Napisanych postów
19680
Wiek
37 lat
Na forum
19 lat
Przeczytanych tematów
52823
nie pamietam czy typowalem jak tak to te sie nei licza jak nie to niech licza.
Niedziela 09.03.2008
1. Tottenham - West Ham 2
2. Wigan - Arsenal 2
3. Olympique Marsylia - St. Etienne 1
4. Olympique Lyon - Bordeaux 1
5. Valencia - Deportivo 1
6. Barcelona - Villareal 1
7. PSV - Ajax 2
8. Nuernberg - Hamburger SV 2
9. Wisła Kraków - GKS Bełchatów 1
10. Napoli - AS Roma 2
Czy jest forma Czy nie!
Ja i tak KOKSUJE!
--==GAINER TEAM==--
AllianceBJJ
...
Znawca
Szacuny
48
Napisanych postów
19680
Wiek
37 lat
Na forum
19 lat
Przeczytanych tematów
52823
Tydzień 6
Poniedziałek 10.03.2008 (typujemy do poniedziałku do godz. 17.15)
1. Sparta Praga - Teplice 1
2. Nantes - Grenoble 0
3. St. Pauli - 1860 Monachium 0
4. Belenenses - Boavista 2
5. Debreceni VSC - Siofok 1
Wtorek 11.03.2008 (typujemy do wtorku do godz. 18.45)
1. Barnsley - Ipswich 0
2. Lens - Lille 0
3. Energie Cottbus - VfB Stuttgart 0
4. Gretna - St. Mirren 0
5. Inter Mediolan - Liverpool 1
Środa 12.03.2008 (typujemy do środy do godz. 17.30)
1. Aston Villa - Middlesbrough 1
2. Portsmouth - Birmingham 2
3. Zenit Petersburg - Marseille 2
4. Hamburger SV - Bayer Leverkusen 2
5. Bayern Monachium - Anderlecht 1
6. Everton - Fiorentina 1
7. PSV - Tottenham 1
8. Getafe - Benfica 1
9. Werder Brema - Glasgow Rangers 1
10. Sporting Lizbona - Bolton 1
Piątek 14.03.2008 (typujemy do piątku do godz. 19.00)
1. Beerschot - Standard Liege 2
2. Dijon - Bastia 2
3. Groningen - Heerenveen 2
4. Schalke - Duisburg 1
5. Polonia Bytom - Korona Kielce 2
Czy jest forma Czy nie!
Ja i tak KOKSUJE!
--==GAINER TEAM==--
AllianceBJJ
...
Początkujący
Szacuny
4
Napisanych postów
1800
Na forum
17 lat
Przeczytanych tematów
72338
Poniedziałek 10.03.2008 (typujemy do poniedziałku do godz. 17.15)
1. Sparta Praga - Teplice 1
2. Nantes - Grenoble X
3. St. Pauli - 1860 Monachium X
4. Belenenses - Boavista 1
5. Debreceni VSC - Siofok 1