...
Początkujący
Szacuny
0
Napisanych postów
238
Na forum
16 lat
Przeczytanych tematów
3635
Czwartek 06.03.2008 (typujemy do czwartku do godz. 19.00)
1. Anderlecht - Bayern Monachium 2
2. Fiorentina - Everton 1
3. Glasgow Rangers - Werder Brema 2
4. Tottenham - PSV Eindhoven 1
5. Bolton - Sporting Lizbona 1
...
Początkujący
Szacuny
11
Napisanych postów
8571
Na forum
17 lat
Przeczytanych tematów
90813
Tydzień 5
Sobota 08.03.2008 (typujemy do soboty do godz. 15:30)
1. Liverpool - Newcastle 1
2. Reading - Manchester City 2
3. Rennes - PSG 1
4. Auxerre - Lens 1
5. Nancy - Monaco 2
6. Valenciennes - Lille 2
7. Real Madryt - Espanyol 1
8. Saragossa - Atletico 2
9. VfB Stuttgart - Werder 2
10. Arminia - Schalke 2
11. Eintracht - Bochum 1
12. ŁKS Łódź - Cracovia 2
13. Korona - Ruch 1
14. Inter - Reggina 1
15. Palermo - Udinese 1
Niedziela 09.03.2008 (typujemy do niedzieli do godz. 14.30)
1. Tottenham - West Ham 1
2. Wigan - Arsenal 2
3. Olympique Marsylia - St. Etienne 1
4. Olympique Lyon - Bordeaux 1
5. Valencia - Deportivo 1
6. Barcelona - Villareal 1
7. PSV - Ajax 2
8. Nuernberg - Hamburger SV 2
9. Wisła Kraków - GKS Bełchatów 1
10. Napoli - AS Roma 2
Shut The f*** Up And Train
...
Początkujący
Szacuny
13
Napisanych postów
16209
Wiek
37 lat
Na forum
20 lat
Przeczytanych tematów
131096
Tydzień 5
Sobota 08.03.2008 (typujemy do soboty do godz. 15:30)
1. Liverpool - Newcastle 1
2. Reading - Manchester City 2
3. Rennes - PSG 2
4. Auxerre - Lens 1
5. Nancy - Monaco x
6. Valenciennes - Lille x
7. Real Madryt - Espanyol 1
8. Saragossa - Atletico 1
9. VfB Stuttgart - Werder 1
10. Arminia - Schalke 2
11. Eintracht - Bochum 1
12. ŁKS Łódź - Cracovia 1
13. Korona - Ruch 1
14. Inter - Reggina 1
15. Palermo - Udinese x
Niedziela 09.03.2008 (typujemy do niedzieli do godz. 14.30)
1. Tottenham - West Ham 1
2. Wigan - Arsenal 2
3. Olympique Marsylia - St. Etienne 1
4. Olympique Lyon - Bordeaux 1
5. Valencia - Deportivo 1
6. Barcelona - Villareal 1
7. PSV - Ajax x
8. Nuernberg - Hamburger SV 2
9. Wisła Kraków - GKS Bełchatów 1
10. Napoli - AS Roma 2
...
Specjalista
Jest liderem w tym dziale
Szacuny
75
Napisanych postów
34609
Wiek
32 lat
Na forum
17 lat
Przeczytanych tematów
434139
Tydzień 5
Sobota 08.03.2008 (typujemy do soboty do godz. 15:30)
1. Liverpool - Newcastle x
2. Reading - Manchester City 2
3. Rennes - PSG 2
4. Auxerre - Lens 1
5. Nancy - Monaco x
6. Valenciennes - Lille x
7. Real Madryt - Espanyol 1
8. Saragossa - Atletico 1
9. VfB Stuttgart - Werder 2
10. Arminia - Schalke 2
11. Eintracht - Bochum 1
12. ŁKS Łódź - Cracovia x
13. Korona - Ruch 1
14. Inter - Reggina 1
15. Palermo - Udinese 1
Niedziela 09.03.2008 (typujemy do niedzieli do godz. 14.30)
1. Tottenham - West Ham x
2. Wigan - Arsenal 2
3. Olympique Marsylia - St. Etienne 1
4. Olympique Lyon - Bordeaux 1
5. Valencia - Deportivo 1
6. Barcelona - Villareal 1
7. PSV - Ajax 1
8. Nuernberg - Hamburger SV 2
9. Wisła Kraków - GKS Bełchatów 1
10. Napoli - AS Roma 2
W życiu znam się na dwóch rzeczach, na pokerze i na ludziach, dlatego nie przegrywam...
...
QUEBLO
Moderator
Ekspert
Szacuny
2361
Napisanych postów
30620
Wiek
40 lat
Na forum
18 lat
Przeczytanych tematów
270834
Tydzień 5
Sobota 08.03.2008 (typujemy do soboty do godz. 15:30)
1. Liverpool - Newcastle 1
2. Reading - Manchester City 2
3. Rennes - PSG 1
4. Auxerre - Lens 1
5. Nancy - Monaco X
6. Valenciennes - Lille 1
7. Real Madryt - Espanyol X
8. Saragossa - Atletico 2
9. VfB Stuttgart - Werder X
10. Arminia - Schalke 2
11. Eintracht - Bochum 1
12. ŁKS Łódź - Cracovia X
13. Korona - Ruch 1
14. Inter - Reggina 1
15. Palermo - Udinese 1
Niedziela 09.03.2008 (typujemy do niedzieli do godz. 14.30)
1. Tottenham - West Ham X
2. Wigan - Arsenal 2
3. Olympique Marsylia - St. Etienne 1
4. Olympique Lyon - Bordeaux 1
5. Valencia - Deportivo 1
6. Barcelona - Villareal 1
7. PSV - Ajax 1
8. Nuernberg - Hamburger SV 2
9. Wisła Kraków - GKS Bełchatów 1
10. Napoli - AS Roma 2
Zmieniony przez - QUEBLO w dniu 2008-03-06 14:34:01
"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"
...
Początkujący
Szacuny
3
Napisanych postów
2500
Wiek
38 lat
Na forum
17 lat
Przeczytanych tematów
57055
Tydzień 5
Sobota 08.03.2008 (typujemy do soboty do godz. 15:30)
1. Liverpool - Newcastle 1
2. Reading - Manchester City x
3. Rennes - PSG 1
4. Auxerre - Lens 1
5. Nancy - Monaco x
6. Valenciennes - Lille 1
7. Real Madryt - Espanyol 1
8. Saragossa - Atletico 2
9. VfB Stuttgart - Werder x
10. Arminia - Schalke 2
11. Eintracht - Bochum 1
12. ŁKS Łódź - Cracovia 1
13. Korona - Ruch 1
14. Inter - Reggina 1
15. Palermo - Udinese 1
Niedziela 09.03.2008 (typujemy do niedzieli do godz. 14.30)
1. Tottenham - West Ham 1
2. Wigan - Arsenal 2
3. Olympique Marsylia - St. Etienne 1
4. Olympique Lyon - Bordeaux 1
5. Valencia - Deportivo 1
6. Barcelona - Villareal 1
7. PSV - Ajax 1
8. Nuernberg - Hamburger SV 2
9. Wisła Kraków - GKS Bełchatów 1
10. Napoli - AS Roma 2
...
Początkujący
Szacuny
0
Napisanych postów
191
Wiek
35 lat
Na forum
18 lat
Przeczytanych tematów
581
Tydzień 5
Sobota 08.03.2008 (typujemy do soboty do godz. 15:30)
1. Liverpool - Newcastle 1
2. Reading - Manchester City 2
3. Rennes - PSG 1
4. Auxerre - Lens 1
5. Nancy - Monaco 2
6. Valenciennes - Lille 1
7. Real Madryt - Espanyol 1
8. Saragossa - Atletico 2
9. VfB Stuttgart - Werder 2
10. Arminia - Schalke 2
11. Eintracht - Bochum 1
12. ŁKS Łódź - Cracovia x
13. Korona - Ruch 1
14. Inter - Reggina 1
15. Palermo - Udinese 2
Niedziela 09.03.2008 (typujemy do niedzieli do godz. 14.30)
1. Tottenham - West Ham 1
2. Wigan - Arsenal 2
3. Olympique Marsylia - St. Etienne 1
4. Olympique Lyon - Bordeaux 1
5. Valencia - Deportivo 1
6. Barcelona - Villareal 1
7. PSV - Ajax x
8. Nuernberg - Hamburger SV 2
9. Wisła Kraków - GKS Bełchatów 1
10. Napoli - AS Roma 2
>>>Aby być wielkim, kiedyś trzeba być małym<<<
>>>Quaresma<<<
...
Początkujący
Szacuny
0
Napisanych postów
52
Na forum
16 lat
Przeczytanych tematów
461
Tydzień 5
Sobota 08.03.2008 (typujemy do soboty do godz. 15:30)
1. Liverpool - Newcastle 1
2. Reading - Manchester City 2
3. Rennes - PSG 2
4. Auxerre - Lens 1
5. Nancy - Monaco 2
6. Valenciennes - Lille 2
7. Real Madryt - Espanyol 1
8. Saragossa - Atletico 2
9. VfB Stuttgart - Werder 2
10. Arminia - Schalke 2
11. Eintracht - Bochum X
12. ŁKS Łódź - Cracovia 2
13. Korona - Ruch 1
14. Inter - Reggina 1
15. Palermo - Udinese 1
Niedziela 09.03.2008 (typujemy do niedzieli do godz. 14.30)
1. Tottenham - West Ham 1
2. Wigan - Arsenal 2
3. Olympique Marsylia - St. Etienne 1
4. Olympique Lyon - Bordeaux 1
5. Valencia - Deportivo 1
6. Barcelona - Villareal X
7. PSV - Ajax 1
8. Nuernberg - Hamburger SV 2
9. Wisła Kraków - GKS Bełchatów 1
10. Napoli - AS Roma X
...
Początkujący
Szacuny
3
Napisanych postów
1290
Na forum
18 lat
Przeczytanych tematów
32002
Tydzień 5
Sobota 08.03.2008 (typujemy do soboty do godz. 15:30)
1. Liverpool - Newcastle 1
2. Reading - Manchester City 2
3. Rennes - PSG 1
4. Auxerre - Lens 1
5. Nancy - Monaco 1
6. Valenciennes - Lille x
7. Real Madryt - Espanyol 1
8. Saragossa - Atletico 2
9. VfB Stuttgart - Werder 2
10. Arminia - Schalke 2
11. Eintracht - Bochum 1
12. ŁKS Łódź - Cracovia x
13. Korona - Ruch 1
14. Inter - Reggina 1
15. Palermo - Udinese 1
Niedziela 09.03.2008 (typujemy do niedzieli do godz. 14.30)
1. Tottenham - West Ham 1
2. Wigan - Arsenal 2
3. Olympique Marsylia - St. Etienne 1
4. Olympique Lyon - Bordeaux 1
5. Valencia - Deportivo 1
6. Barcelona - Villareal 1
7. PSV - Ajax 1
8. Nuernberg - Hamburger SV 2
9. Wisła Kraków - GKS Bełchatów 1
10. Napoli - AS Roma 2
"GdybymPrzechodziłPrzezCiemnąDolinęZłaSięNieUlękne,BoTyJestesZeMną"
...
Początkujący
Szacuny
0
Napisanych postów
236
Na forum
18 lat
Przeczytanych tematów
3228
Tydzień 5
Sobota 08.03.2008 (typujemy do soboty do godz. 15:30)
1. Liverpool - Newcastle 1
2. Reading - Manchester City 2
3. Rennes - PSG x
4. Auxerre - Lens 1
5. Nancy - Monaco 1
6. Valenciennes - Lille x
7. Real Madryt - Espanyol 1
8. Saragossa - Atletico 2
9. VfB Stuttgart - Werder 2
10. Arminia - Schalke 2
11. Eintracht - Bochum 1
12. ŁKS Łódź - Cracovia 2
13. Korona - Ruch 1
14. Inter - Reggina 1
15. Palermo - Udinese x
Niedziela 09.03.2008 (typujemy do niedzieli do godz. 14.30)
1. Tottenham - West Ham 1
2. Wigan - Arsenal 2
3. Olympique Marsylia - St. Etienne 1
4. Olympique Lyon - Bordeaux 1
5. Valencia - Deportivo 1
6. Barcelona - Villareal 1
7. PSV - Ajax x
8. Nuernberg - Hamburger SV 2
9. Wisła Kraków - GKS Bełchatów 1
10. Napoli - AS Roma 2