SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

pęknięta rama

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1820

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 85
Mam duży problem z pękniętą ramą.Pękła przy tylnym uchwycie do koła,przeżutka nie trzyma śię woglę.pytanie takie pospawać czy kupić nową ramę.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 353 Wiek 40 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 2961
Zalezy co to za rama i czy opłaca sie to spawac.
Inna sprawa , ze ja bym nie jezdził na spawanej ramie :)
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 85
czyli kupić nową
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 202 Wiek 41 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1269
Hej - spawanie jest dosc ryzykowne. Orlowski ma taka usluge ale podobno kosztuje bardzo duzo i jest nie pewna.
Zaspawac sie da, ale przy tym powstana naprezenia w ramie i predzej czy pozniej peknie w innym miejscu - czesto obok spawu. Pisze oczywiscie o aluminium - ze stala nie ma problemu.
Zbieraj kase na nowa :)

:> ó?o:..

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 158 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 425
no wiec pospawaj ale zbieraj powoli kase na nowa az tamta nie pierdzielnie do konca <lol>

dlaczego downhill jest taki drogi :p
rower w naprawie jak zawsze :)

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 8031 Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 28851
pokaz foto

Moderator:
-Sporty Extremalne-
-Rowery-

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 753 Wiek 43 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 41118
Też jestem ciekaw co to za rama i jak to wygląda
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 85
nie mam jak zrobić zdjęcia ani jak je przesłać dzięki za info.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 8031 Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 28851
no dobra

Moderator:
-Sporty Extremalne-
-Rowery-

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

lekkoatletyka

Następny temat

Rakiety do tenisa

electro
Polecane artykuły