Puchar Narodów Afryki 2008

Ilość wyświetleń tematu: 19747

...
Szacuny 16 Napisanych postów 3600 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 27033
Maroko - Namibia 5-1 chyba nic sie nie zmieni do konca,alludi sie popisał- hattrick tyle ze kontuzje złapał i nie wiadomo czy jeszcze zagra

Zmieniony przez - Dawidek@ w dniu 2008-01-21 17:52:51

Życie to boisko,na którym nie gra się czysto.

...
Szacuny 0 Napisanych postów 2021 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6887
No a Nigeria remisuje z WKS do przerwy 0:0 . Po I połowie lepiej prezentuje sie "11" Nigerii i to ona jest bliższa strzelenia bramki . WKS nie zachwyca ich ataki są dobrze gaszone . Zobaczymy czy w II połówce coś sie zmieni

Praca trenera jest jak molo , zawsze kiedyś się kończy :)

...
jak wejdzie okocha to nigeria wygra

...
1:0 dla WKS
piękna akcja Kalou

" poznaj ciemne zakamarki swojej kruchej psychiki, jestem głosem, który powtarza Ci, że jesteś nikim "

...
bramkarzy dobrych w tej afryce to oni nie mają,football afrykanski nie jest zbyt pasjonujący

...
radosny futbol
co tej Nigerii jest to ja nie wiem ehh

...
jaki radosny ,tempo gry jest wolne,podania nie dokładne,graja ospale i chaotycznie -nigeria nie ma zawodnika który by poprowadził gre

...
A no taki radosny że radosny , tak się mowi o grze Afrykańskij drużyn . Miedzy innymi dlatego że jest to gra często chaotyczna itp itd .

...
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 25
za to Maroko ma zawodnika ktory prowadzi gre skoro wygrali 5:1 :) skrocik meczu:http://footy.pl/bramki/namibia_maroko
...
a kto w maroku prowadził gre? grali ze słabym przeciwnikiem i dla tego tyle bramek padło