SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Puchar Narodów Afryki 2008

temat działu:

Piłka Nożna

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 19595

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 12251 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 173963
Heh fajny meczyk był między Namibią i Sudanem

gdzie Ty taki mecz widziałeś ?

" poznaj ciemne zakamarki swojej kruchej psychiki, jestem głosem, który powtarza Ci, że jesteś nikim "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
kurva Zambia chyba to była ... :D

smiesznie to sie oglada, nikogo praktycznie nie znam, a graja jak w drugiej lidze i tak dziko :D

mozna ladnie polewac ;D

pamietam jak na MS 06 grała Angola z inną potęgą (już nie pamiętam teraz), to przez 90 minut się ze śmiechu pokładałem z kumplem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 25
Tunezja - Senegal 2-2 ekipa Kasperczaka prowadzila do 83min ale pieknym strzalem popisal sie pilkaerz z Tunezji!! ogolnie bardzo fajny mecz! dlatego polecam zobaczyc bramkii szczegolnie ostatnia!! http://footy.pl/bramki/tunezja_senegal 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2021 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6887
Też mnie śmieszą reprezentacje Afrykańskie Zawsze jestem ciekaw jak wypadną na Mś . Czy będa czarnym koniem czy też zostaną pożarte . Jak na Mś śmigała Angola to też miałem nie mały ubaw
Akwa i spółka straszyli
Jeżeli chodzi o ten turniej to ogladam te lepsze mecze bo np rywalizacja Zambii z Sudanem wogole mnie nie interesowała . Wiedzialem że tam bedzie wiecej polewki niż profesjonalizmu .
A jeszcze napiszę coś o Egipcie , jak tak wczoraj patrzyłem na nich to czasami przypominali mi Polskę stylem gry , tak walczyli . Stanowili kolektyw . Ta reprezentacja ma jakiś poziom co widać . Chaotyczny Kamerun nie mógł za wiele i nikt inny nie bedzie mógł za wiele grając radosny futbol .



Zmieniony przez - Chilavert w dniu 2008-01-24 07:57:16

Praca trenera jest jak molo , zawsze kiedyś się kończy :)

...
Napisał(a)
Usunięty przez -Baca- za pkt 4 regulaminu
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2021 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6887

Praca trenera jest jak molo , zawsze kiedyś się kończy :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 12251 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 173963
wczoraj bramkę
dla Angoli zdobył

nowy nabytek United Manucho

" poznaj ciemne zakamarki swojej kruchej psychiki, jestem głosem, który powtarza Ci, że jesteś nikim "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 16209 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 131096
ładna
szczupakiem

Sponsorem nagród w XIII edycji Ligi Typerów jest Wydawnictwo SQN
Zapraszamy !! http://www.sfd.pl/Liga_Typerów__XIII_Edycja-t920180.html

!!!<<< ARSENAL LONDYN >>>!!!
!! Pomyśl, jeśli potrafisz !!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 894 Wiek 28 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5609
Drużyny afrykańskie zawsze są CZARNYM koniem MŚ('');

Nikt mi nie będzie mówił jak mam żyć... Nikt za mnie nie umrze...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 25
Gwinea pokonala Maroko grajac prawie cala 2 polowe w oslabieniu! padly calkiem fajne bramy http://footy.pl/bramki/gwinea_maroko 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 7471 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 28473
No to moim zdaniem mamy niespodziankę

HALA MADRID !!!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Poszukujemy napastnika i obronce

Następny temat

Ciekawe konkursy

WHEY premium