SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Puchar Narodów Afryki 2008

temat działu:

Piłka Nożna

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 19606

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 7471 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 28473
Oczywiście, że obrona. Konsekwentnie na nich stawiam od początku turnieju, więc mnie teraz nie zawiodą

HALA MADRID !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 6460 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 25989
taa najłatwiej stawić na obrońce tytułu


na 1 str. jest na kogo ja stawiłem i prosze

juve!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 7471 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 28473
Wcale nie najłatwiej cwaniaku . Mało kto na nich stawiał, bo mówili, że ekipa nie dorównuje WKS, czy tam komuś jeszcze. Ekipa za***iście mocna, co udowodnili dzisiaj. Fenomenalny mecz El Hatary'ego, również Amr Zaki wspaniały mecz potwierdzony zdobyciem dwóch goli. Cała drużyna zasłużyła na finał

HALA MADRID !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2021 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6887
Takiego wyniku nikt się nie spodziewał . Egipt dla wielu może być faworytem Finałowego spotkania . Ja jednak wole by to Cameroon wygrał . No i niech się kończy ten PNA i Eto'o wraca tam gdzie trzeba bo jest potrzebny

Zmieniony przez - Chilavert w dniu 2008-02-08 06:13:29

Praca trenera jest jak molo , zawsze kiedyś się kończy :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 74 Napisanych postów 34596 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 434075
Egipt pokazał klasę. Nie spodziewałem się, że tak łatwo ograją WKS. Teraz finał z Kamerunem, zobaczymy, czy gracze Kameruńscy zrewanżują się za porażkę w meczu grupowym

W życiu znam się na dwóch rzeczach, na pokerze i na ludziach, dlatego nie przegrywam...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 3600 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 27033
no,no,no Egipt się popisał mam nadzeje ze wygra turniej nalezy sie im ,ale Kamerun ma duże szczescie w tym turneju

Życie to boisko,na którym nie gra się czysto.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
kadrowo Egipt jest słabiutki a graja jak szaleni

brawo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 14568 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 53165
oglądałem trochę meczy podczas obecnego Pucharu Narodów i obstawiałem całkiem odmienny finał, spodziewałem się, że Ghana zagra z WKSem.
WKS jednak nie przeszedł próby pod tytułem "gonimy wynik".

Zmieniony przez - bodymaker w dniu 2008-02-08 09:32:29

Sklep kibica www.ISS-sport.pl sponsorem Ligi Typerów! Zagraj z nami!
http://www.sfd.pl/Liga_Typerów__VII_Edycja-t567860.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 3600 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 27033
Egipt nie jest słaby kadrowo Hossan i Zidan to znani zawodnicy, sporo gra w europie a przede wszystkim tworzą kolektyw.Liczyłem na Ghane w moim odczuciu byli lepszym zespołem niż kamerun

Życie to boisko,na którym nie gra się czysto.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 10598 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 47808
egip od poczatku sprawiał dobre wrazenie!! widac ze przygotowanie do turnieju było bardzo dobre!! ale wczorajszy wynik nie spodziewałem sie!! ale trudno egipt moze obronic tytuł!! i tak mi sie wydaje bedzie
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Poszukujemy napastnika i obronce

Następny temat

Ciekawe konkursy

WHEY premium