Szacuny
0
Napisanych postów
33
Wiek
37 lat
Na forum
21 lat
Przeczytanych tematów
2595
Witam
3 tygodnie temu skonczylem swój cykl który skladal się z:
Animal Paka, mono, dextro juice, master mass i bialko.
Co byście mi zaproponowali na kolejny cykl, cel glównie masa.
Czekam na propozycje
Zmieniony przez - Chmiela w dniu 2008-01-07 23:45:46
Szacuny
0
Napisanych postów
33
Wiek
37 lat
Na forum
21 lat
Przeczytanych tematów
2595
To byl mój pierwszy cykl kreatynowy, wczesniej bralem jakies bialka, weglowodany, amino itp...
Wlasnie zastanawialem sie nad Stormem + Shock
I jeszcze jedno takie pytanie czy 3 tygodnie przerwy wystarczy żeby zacząć następny cykl kreatynowy ??
Zmieniony przez - Chmiela w dniu 2008-01-08 12:44:36
Zmieniony przez - Chmiela w dniu 2008-01-08 12:46:06
Szacuny
0
Napisanych postów
33
Wiek
37 lat
Na forum
21 lat
Przeczytanych tematów
2595
Wlaśnie o to chodzi ze jest tego tak duzo że sam nie wiedzialem co wybrac No ale dzięki jabolcokk za pomoc, SOG juz polecial
Jak mozesz to jeszcze mi rozpisz jak to brać...