Witam jestem tu nowy:) mam 14lat, 189cm wzrostu i 115kg wagi.
Chciałbym prosić o porady, jak zacząć:) co w ogóle powinienem brać?
jak na razie to mam 117cm w Klatce, Biceps ok.39cm i na klatę wezmę max 90kg:/ nigdy nie ćwiczyłem...mam bardzo duza tkankę tłuszczową jak ją spalić a jednocześnie uzyskać nie co większa masę mięśniowa?
Chciałbym prosić o porady, jak zacząć:) co w ogóle powinienem brać?
jak na razie to mam 117cm w Klatce, Biceps ok.39cm i na klatę wezmę max 90kg:/ nigdy nie ćwiczyłem...mam bardzo duza tkankę tłuszczową jak ją spalić a jednocześnie uzyskać nie co większa masę mięśniowa?
Miniuś
Krzysztof Piekarz