Ja mam worek taki na zboże po 50kg. Wcześniej zmieszałem trocinę i piasek w odpowiednich proporcjach. Później wszystko przesypałem do worka a po jakimś czasie cały piasek opadł na dół i jest lipa. U góry nie jest taki miękki, bo trocina jest drobna.
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!