SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

MULTIKOMIS BIAŁYSTOK

temat działu:

Informator PODLASKI

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2999

Nowy temat Temat zamknięty
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1818
MULTIKOMIS
ul. Reymonta Władysława 1a
15-717 Białystok
os. 7 - Młodych

Czy to jedyny komis sportowy? Bo chciałbym kupić łyżwy:)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 879 Wiek 17 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 13292
na necie kup są lepsze a jak nie to w IMPULSIE na lipowej kiedyś były .
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 305 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 5861
a co będziesz śmigał na lodowisku pod ratuszem ?
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1818
Heh dzięki. już kupiłem w sportowym na Mickiewicza, co do tego lodowiska przy ratuszu zamało miejsca na moje wybryki jedynie zwierzyniecka:P Ale z jakąś niewiastą albo znajomymi wieczorkiem owszem;D
pzdr.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 879 Wiek 17 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 13292
A już jest pod ratuszem ?
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 305 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 5861
jest jest już kilka dni chyba nawet
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 879 Wiek 17 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 13292
o ****a musze isć to zobaczyć
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 305 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 5861
****owe, chyba nawet płacić trzeba za wejście
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1818
Jest już od czwartku w gazeci czytałem to po 4zł ma być wejście planowane mniej niż na zwierzynieckiej. No ale klimacik musi być fajny widziałem koło 3 w nocy to okey wygląda. Tak wogóle to ja muszę z Wysokiego Maz. jechać i bawić się w Białym:P pzdr.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 879 Wiek 17 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 13292
4zł i tak dużo jak chodziłem w tamtym roku to na zwierzyniecką to prawie zawsze za darmo wchodziłem
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Temat zamknięty
Poprzedni temat

zawody w kulturystyce klasycznej_podlasie

Następny temat

kiedy będą najbliższe zawody w wyciskaniu??

Shoty
Polecane artykuły