Witam. Jestem nowy na tym forum. Od razu chcę zaznaczć, że przeczytałem sporo artykułów choć statystyki mówią inaczej.
Ćwiczę od 6 miesięcy w domu bez sprzętu.
Wiek 25
Waga - teraz 70 wcześńiej 65kg
Ćwiczę głównie pompki w różych wariantach , mięśnie brzucha.
Prowadzę siedzący tryb życia z powodu pracy jaką wykonuję, chociaż 3 razy w tygodniu chodzę na basen.
Do rzeczy. Stosując się do wypowiedzi osób z tego forum ćwiczyłem
pompki i brzuch 3 razy w tygodniu. Efekty są i to mnie cieszy. Jednak od pewnego momentu nie widzę postępu (zwłaszcza klatka).
Czy macie jakieś sugestie ? CZy ćwiczyć tak samo ale dodać np. plecak z obciążeniem? CZy może doszedłem już do takiego etapu że pompkami nic więcej nie wskuram?
Jeśli macie jakieś pomysły będę wdzięczny.
P.S. Dieta - nie jestem w stanie przestrzegać w 100% ale jest
Suplementy - nie ma
Nie chcę być kulturystą, chcę mieć sportową sylwetkę.
Z góry dzięki za jakiekolwiek porady??
Ćwiczę od 6 miesięcy w domu bez sprzętu.
Wiek 25
Waga - teraz 70 wcześńiej 65kg
Ćwiczę głównie pompki w różych wariantach , mięśnie brzucha.
Prowadzę siedzący tryb życia z powodu pracy jaką wykonuję, chociaż 3 razy w tygodniu chodzę na basen.
Do rzeczy. Stosując się do wypowiedzi osób z tego forum ćwiczyłem
pompki i brzuch 3 razy w tygodniu. Efekty są i to mnie cieszy. Jednak od pewnego momentu nie widzę postępu (zwłaszcza klatka).
Czy macie jakieś sugestie ? CZy ćwiczyć tak samo ale dodać np. plecak z obciążeniem? CZy może doszedłem już do takiego etapu że pompkami nic więcej nie wskuram?
Jeśli macie jakieś pomysły będę wdzięczny.
P.S. Dieta - nie jestem w stanie przestrzegać w 100% ale jest
Suplementy - nie ma
Nie chcę być kulturystą, chcę mieć sportową sylwetkę.
Z góry dzięki za jakiekolwiek porady??
Krzysztof Piekarz