...
Początkujący
Szacuny
3
Napisanych postów
244
Na forum
17 lat
Przeczytanych tematów
31168
Tydzień 13
Wtorek 13.11.2007 (typujemy do wtorku do godz. 20.00)
1. Espanyol - Deportivo 1
2. Las Palmas - Villareal 2
3. Malaga - Santander 2
4. Osasuna - Mallorca 2
5. Valladolid - Murcia 1
Piątek 16.11.2007 (typujemy do piątku do godz. 15.30)
1. Austria U21 - Belgia U21 2
2. Anglia U21 - Bułgaria U21 1
3. Hiszpania U21 - Polska U21 1
4. Holandia U21 - Macedonia U21 1
5. Czarnogóra U21 - Irlandia U21 x
_______________________________
...
Początkujący
Szacuny
19
Napisanych postów
16971
Na forum
17 lat
Przeczytanych tematów
87966
Tydzień 13
Sobota 17.11.2007 (typujemy do soboty do godz. 14.00)
1. Finlandia - Azerbejdżan
2. Walia - Irlandia
3. Bułgaria - Rumunia
4. Łotwa - Liechtenstein
5. Andora - Estonia
6. Mołdawia - Węgry
7. Szkocja - Włochy
8. Izrael - Rosja
9. Litwa - Ukraina
10. Albania - Białoruś
11. Macedonia - Chorwacja
12. Niemcy - Cypr
13. Czechy - Słowacja
14. Grecja - Malta
15. Holandia - Luksemburg
16. Polska - Belgia
17. Irlandia Północna - Dania
18. Serbia - Kazachstan
19. Hiszpania - Szwecja
20. Portugalia - Armenia
21. Norwegia - Turcja
22. Argentyna - Boliwia
23. Kolumbia - Wenezuela
24. Paragwaj - Ekwador
25. RPA - USA
26. Grecja U21 - Chorwacja U21
27. Czechy U21 - Turcja U21
Niedziela 18.11.2007 (typujemy do niedzieli do godz. 11.00)
1. Urugwaj - Chile
2. Peru - Brazylia
3. Syria - Indonezja
4. Tajlandia - Jemen
5. Turkmenistan - Hongkong
6. Lechia Gdańsk - Wisła Płock
7. Korona - Cracovia
8. Alaves - Las Palmas
9. Cadiz - Numancia
10. Tenerife - Xerez
s1-21. eliminacje ME 2008
s22-24. eliminacje MŚ 2010
s25. mecz towarzyski
s26-27. eliminacje ME U21
n1-5. eliminacje MŚ
n6. Polska - Puchar Polski
n7. Polska - Puchar Ekstraklasy
n8-10. Hiszpania - 2 liga
INFO: Dwa mecze Pucharu Hiszpanii zostały przełożone i nie odbędą się w tym tygodniu. Wobec tego postanowiłem je anulować i zamiast nich są dwa mecze więcej na weekend.
...
Specjalista
Szacuny
74
Napisanych postów
34596
Wiek
32 lat
Na forum
17 lat
Przeczytanych tematów
434075
Tydzień 13
Sobota 17.11.2007 (typujemy do soboty do godz. 14.00)
1. Finlandia - Azerbejdżan x
2. Walia - Irlandia 1
3. Bułgaria - Rumunia x
4. Łotwa - Liechtenstein 1
5. Andora - Estonia 1
6. Mołdawia - Węgry 2
7. Szkocja - Włochy 2
8. Izrael - Rosja 2
9. Litwa - Ukraina 1
10. Albania - Białoruś x
11. Macedonia - Chorwacja 2
12. Niemcy - Cypr 1
13. Czechy - Słowacja x
14. Grecja - Malta 1
15. Holandia - Luksemburg 1
16. Polska - Belgia 1
17. Irlandia Północna - Dania x
18. Serbia - Kazachstan 1
19. Hiszpania - Szwecja 1
20. Portugalia - Armenia 1
21. Norwegia - Turcja 2
22. Argentyna - Boliwia 1
23. Kolumbia - Wenezuela x
24. Paragwaj - Ekwador x
25. RPA - USA 2
26. Grecja U21 - Chorwacja U21 1
27. Czechy U21 - Turcja U21 1
Niedziela 18.11.2007 (typujemy do niedzieli do godz. 11.00)
1. Urugwaj - Chile 1
2. Peru - Brazylia 2
3. Syria - Indonezja x
4. Tajlandia - Jemen x
5. Turkmenistan - Hongkong 1
6. Lechia Gdańsk - Wisła Płock 1
7. Korona - Cracovia x
8. Alaves - Las Palmas 1
9. Cadiz - Numancia 1
10. Tenerife - Xerez 1
W życiu znam się na dwóch rzeczach, na pokerze i na ludziach, dlatego nie przegrywam...
...
Początkujący
Szacuny
2
Napisanych postów
6194
Na forum
18 lat
Przeczytanych tematów
22325
Tydzień 13
Sobota 17.11.2007 (typujemy do soboty do godz. 14.00)
1. Finlandia - Azerbejdżan 1
2. Walia - Irlandia 2
3. Bułgaria - Rumunia 1
4. Łotwa - Liechtenstein 1
5. Andora - Estonia 2
6. Mołdawia - Węgry 2
7. Szkocja - Włochy 2
8. Izrael - Rosja 2
9. Litwa - Ukraina 2
10. Albania - Białoruś 2
11. Macedonia - Chorwacja 2
12. Niemcy - Cypr 1
13. Czechy - Słowacja 1
14. Grecja - Malta 1
15. Holandia - Luksemburg 1
16. Polska - Belgia 1
17. Irlandia Północna - Dania 2
18. Serbia - Kazachstan 1
19. Hiszpania - Szwecja 1
20. Portugalia - Armenia 1
21. Norwegia - Turcja x
22. Argentyna - Boliwia 1
23. Kolumbia - Wenezuela x
24. Paragwaj - Ekwador 1
25. RPA - USA 2
26. Grecja U21 - Chorwacja U21 x
27. Czechy U21 - Turcja U21 1
Niedziela 18.11.2007 (typujemy do niedzieli do godz. 11.00)
1. Urugwaj - Chile 1
2. Peru - Brazylia 2
3. Syria - Indonezja 1
4. Tajlandia - Jemen x
5. Turkmenistan - Hongkong 1
6. Lechia Gdańsk - Wisła Płock 1
7. Korona - Cracovia 1
8. Alaves - Las Palmas 1
9. Cadiz - Numancia 1
10. Tenerife - Xerez 1
...
Początkujący
Szacuny
0
Napisanych postów
87
Na forum
17 lat
Przeczytanych tematów
1258
Tydzień 13
Sobota 17.11.2007 (typujemy do soboty do godz. 14.00)
1. Finlandia - Azerbejdżan 1
2. Walia - Irlandia 1
3. Bułgaria - Rumunia 1
4. Łotwa - Liechtenstein 1
5. Andora - Estonia 2
6. Mołdawia - Węgry 2
7. Szkocja - Włochy 2
8. Izrael - Rosja 2
9. Litwa - Ukraina 2
10. Albania - Białoruś 2
11. Macedonia - Chorwacja 2
12. Niemcy - Cypr 1
13. Czechy - Słowacja 1
14. Grecja - Malta 1
15. Holandia - Luksemburg 1
16. Polska - Belgia 1
17. Irlandia Północna - Dania 2
18. Serbia - Kazachstan 1
19. Hiszpania - Szwecja 1
20. Portugalia - Armenia 1
21. Norwegia - Turcja 2
22. Argentyna - Boliwia 1
23. Kolumbia - Wenezuela 1
24. Paragwaj - Ekwador 2
25. RPA - USA 2
26. Grecja U21 - Chorwacja U21 2
27. Czechy U21 - Turcja U21 1
Niedziela 18.11.2007 (typujemy do niedzieli do godz. 11.00)
1. Urugwaj - Chile 2
2. Peru - Brazylia 2
3. Syria - Indonezja x
4. Tajlandia - Jemen 1
5. Turkmenistan - Hongkong 2
6. Lechia Gdańsk - Wisła Płock x
7. Korona - Cracovia 1
8. Alaves - Las Palmas 2
9. Cadiz - Numancia 2
10. Tenerife - Xerez 1
...
Początkujący
Szacuny
8
Napisanych postów
474
Wiek
34 lat
Na forum
16 lat
Przeczytanych tematów
3170
Tydzień 13
Sobota 17.11.2007 (typujemy do soboty do godz. 14.00)
1. Finlandia - Azerbejdżan 1
2. Walia - Irlandia X
3. Bułgaria - Rumunia 2
4. Łotwa - Liechtenstein 1
5. Andora - Estonia 2
6. Mołdawia - Węgry X
7. Szkocja - Włochy 2
8. Izrael - Rosja 2
9. Litwa - Ukraina 2
10. Albania - Białoruś x
11. Macedonia - Chorwacja 2
12. Niemcy - Cypr 1
13. Czechy - Słowacja 1
14. Grecja - Malta 1
15. Holandia - Luksemburg 1
16. Polska - Belgia 1
17. Irlandia Północna - Dania x
18. Serbia - Kazachstan 1
19. Hiszpania - Szwecja 1
20. Portugalia - Armenia 1
21. Norwegia - Turcja X
22. Argentyna - Boliwia 1
23. Kolumbia - Wenezuela 1
24. Paragwaj - Ekwador 1
25. RPA - USA 2
26. Grecja U21 - Chorwacja U21 1
27. Czechy U21 - Turcja U21 1
Niedziela 18.11.2007 (typujemy do niedzieli do godz. 11.00)
1. Urugwaj - Chile 1
2. Peru - Brazylia 2
3. Syria - Indonezja 1
4. Tajlandia - Jemen 1
5. Turkmenistan - Hongkong 1
6. Lechia Gdańsk - Wisła Płock X
7. Korona - Cracovia 1
8. Alaves - Las Palmas 1
9. Cadiz - Numancia 2
10. Tenerife - Xerez 1
"Ze wszystkich nieważnych rzeczy na świecie PIŁKA NOŻNA jest najważniejsza!!!"
...
Początkujący
Szacuny
0
Napisanych postów
915
Na forum
17 lat
Przeczytanych tematów
3069
Tydzień 13
Sobota 17.11.2007 (typujemy do soboty do godz. 14.00)
1. Finlandia - Azerbejdżan 1
2. Walia - Irlandia 1
3. Bułgaria - Rumunia 1
4. Łotwa - Liechtenstein 1
5. Andora - Estonia 2
6. Mołdawia - Węgry 2
7. Szkocja - Włochy x
8. Izrael - Rosja 2
9. Litwa - Ukraina 2
10. Albania - Białoruś x
11. Macedonia - Chorwacja 2
12. Niemcy - Cypr 1
13. Czechy - Słowacja 1
14. Grecja - Malta 1
15. Holandia - Luksemburg 1
16. Polska - Belgia 1
17. Irlandia Północna - Dania 2
18. Serbia - Kazachstan 1
19. Hiszpania - Szwecja 1
20. Portugalia - Armenia 1
21. Norwegia - Turcja 1
22. Argentyna - Boliwia 1
23. Kolumbia - Wenezuela 1
24. Paragwaj - Ekwador 1
25. RPA - USA 1
26. Grecja U21 - Chorwacja U21 x
27. Czechy U21 - Turcja U21 1
Niedziela 18.11.2007 (typujemy do niedzieli do godz. 11.00)
1. Urugwaj - Chile 1
2. Peru - Brazylia 2
3. Syria - Indonezja 1
4. Tajlandia - Jemen 1
5. Turkmenistan - Hongkong 1
6. Lechia Gdańsk - Wisła Płock 1
7. Korona - Cracovia 1
8. Alaves - Las Palmas 1
9. Cadiz - Numancia 1
10. Tenerife - Xerez 1
...
Początkujący
Szacuny
13
Napisanych postów
16209
Wiek
37 lat
Na forum
20 lat
Przeczytanych tematów
131096
Tydzień 13
Sobota 17.11.2007 (typujemy do soboty do godz. 14.00)
1. Finlandia - Azerbejdżan 1
2. Walia - Irlandia 1
3. Bułgaria - Rumunia X
4. Łotwa - Liechtenstein 1
5. Andora - Estonia 2
6. Mołdawia - Węgry 2
7. Szkocja - Włochy 2
8. Izrael - Rosja 2
9. Litwa - Ukraina 2
10. Albania - Białoruś x
11. Macedonia - Chorwacja 2
12. Niemcy - Cypr 1
13. Czechy - Słowacja 1
14. Grecja - Malta 1
15. Holandia - Luksemburg 1
16. Polska - Belgia 1
17. Irlandia Północna - Dania 2
18. Serbia - Kazachstan 1
19. Hiszpania - Szwecja X
20. Portugalia - Armenia 1
21. Norwegia - Turcja X
22. Argentyna - Boliwia 1
23. Kolumbia - Wenezuela 1
24. Paragwaj - Ekwador 1
25. RPA - USA 1
26. Grecja U21 - Chorwacja U21 1
27. Czechy U21 - Turcja U21 1
Niedziela 18.11.2007 (typujemy do niedzieli do godz. 11.00)
1. Urugwaj - Chile 1
2. Peru - Brazylia 2
3. Syria - Indonezja 1
4. Tajlandia - Jemen 1
5. Turkmenistan - Hongkong 1
6. Lechia Gdańsk - Wisła Płock X
7. Korona - Cracovia 1
8. Alaves - Las Palmas 1
9. Cadiz - Numancia 1
10. Tenerife - Xerez 1
...
domer
Moderator
Ekspert
Szacuny
6270
Napisanych postów
76019
Wiek
39 lat
Na forum
20 lat
Przeczytanych tematów
754788
1. Finlandia - Azerbejdżan 1
2. Walia - Irlandia x
3. Bułgaria - Rumunia 1
4. Łotwa - Liechtenstein 1
5. Andora - Estonia 2
6. Mołdawia - Węgry x
7. Szkocja - Włochy 2
8. Izrael - Rosja 2
9. Litwa - Ukraina 2
10. Albania - Białoruś 2
11. Macedonia - Chorwacja 2
12. Niemcy - Cypr 1
13. Czechy - Słowacja 1
14. Grecja - Malta 1
15. Holandia - Luksemburg 1
16. Polska - Belgia 1
17. Irlandia Północna - Dania 2
18. Serbia - Kazachstan 1
19. Hiszpania - Szwecja 1
20. Portugalia - Armenia 1
21. Norwegia - Turcja 1
22. Argentyna - Boliwia 1
23. Kolumbia - Wenezuela 1
24. Paragwaj - Ekwador 1
25. RPA - USA 1
26. Grecja U21 - Chorwacja U21 1
27. Czechy U21 - Turcja U21 1
Niedziela 18.11.2007 (typujemy do niedzieli do godz. 11.00)
1. Urugwaj - Chile 1
2. Peru - Brazylia 2
3. Syria - Indonezja 1
4. Tajlandia - Jemen 1
5. Turkmenistan - Hongkong 1
6. Lechia Gdańsk - Wisła Płock 1
7. Korona - Cracovia 1
8. Alaves - Las Palmas 1
9. Cadiz - Numancia 1
10. Tenerife - Xerez 1
Moderator działu Odżywianie
...
Początkujący
Szacuny
11
Napisanych postów
8571
Na forum
17 lat
Przeczytanych tematów
90813
Tydzień 13
Sobota 17.11.2007 (typujemy do soboty do godz. 14.00)
1. Finlandia - Azerbejdżan 1
2. Walia - Irlandia 2
3. Bułgaria - Rumunia 1
4. Łotwa - Liechtenstein 1
5. Andora - Estonia 2
6. Mołdawia - Węgry 2
7. Szkocja - Włochy 2
8. Izrael - Rosja 2
9. Litwa - Ukraina 2
10. Albania - Białoruś 2
11. Macedonia - Chorwacja 2
12. Niemcy - Cypr 1
13. Czechy - Słowacja 1
14. Grecja - Malta 1
15. Holandia - Luksemburg 1
16. Polska - Belgia 1
17. Irlandia Północna - Dania 2
18. Serbia - Kazachstan 1
19. Hiszpania - Szwecja 1
20. Portugalia - Armenia 1
21. Norwegia - Turcja 1
22. Argentyna - Boliwia 1
23. Kolumbia - Wenezuela 1
24. Paragwaj - Ekwador 2
25. RPA - USA 2
26. Grecja U21 - Chorwacja U21 2
27. Czechy U21 - Turcja U21 1
Niedziela 18.11.2007 (typujemy do niedzieli do godz. 11.00)
1. Urugwaj - Chile 1
2. Peru - Brazylia 2
3. Syria - Indonezja 1
4. Tajlandia - Jemen 1
5. Turkmenistan - Hongkong 2
6. Lechia Gdańsk - Wisła Płock 1
7. Korona - Cracovia 1
8. Alaves - Las Palmas 1
9. Cadiz - Numancia 1
10. Tenerife - Xerez 1
Shut The f*** Up And Train