Trzy najlepsze drużyny Pucharu Świata zapewnią sobie udział w przyszłorocznych Igrzyskach Olimpijskich w Pekinie.
Terminarz rozgrywek:
Piątek 02.11.2007
05:35 Korea Płd. - Serbia
05:35 Kuba - Kenia
08:05 Włochy - Tajlandia
08:05 Peru - USA
11:30 Japonia - Dominikana
11:35 Polska - Brazylia
Sobota 03.11.2007
04:35 Serbia - Tajlandia
04:35 Kuba - USA
07:05 Dominikana - Włochy
07:05 Polska - Peru
10:00 Japonia - Korea Płd.
10:05 Brazylia - Kenia
Niedziela 04.11.2007
04:35 Dominikana - Tajlandia
04:35 Kenia - Peru
07:05 Włochy - Korea Płd.
07:05 Brazylia - Kuba
10:00 Japonia - Serbia
10:05 Polska - USA
Wtorek 06.11.2007
04:35 Włochy - Serbia
04:35 Kenia - USA
07:05 Dominikana - Korea Płd.
07:05 Polska - Kuba
10:00 Japonia - Tajlandia
10:05 Brazylia - Peru
Środa 07.11.2007
04:35 Korea Płd. - Tajlandia
04:35 Polska - Kenia
07:05 Dominikana - Serbia
07:05 Kuba - Peru
10:00 Japonia - Włochy
10:05 Brazylia - USA
Piątek 09.11.2007
04:35 Kuba - Korea Płd.
06:05 Polska - Włochy
07:05 Dominikana - USA
08:35 Kenia - Serbia
10:05 Brazylia - Tajlandia
11:30 Japonia - Peru
Sobota 10.11.2007
04:35 Kuba - Dominikana
06:05 Włochy - Kenia
07:05 Tajlandia - USA
08:35 Peru - Serbia
10:05 Brazylia - Korea Płd.
11:30 Polska - Japonia
Niedziela 11.11.2007
04:35 Włochy - Peru
04:35 Kuba - Tajlandia
07:05 Polska - Serbia
07:05 Korea Płd. - USA
10:00 Japonia - Kenia
10:05 Brazylia - Dominikana
Środa 14.11.2007
04:35 Kenia - Tajlandia
06:05 Serbia - USA
07:05 Polska - Dominikana
08:35 Brazylia - Włochy
10:05 Korea Płd. - Peru
11:30 Japonia - Kuba
Czwartek 15.11.2007
04:35 Brazylia - Serbia
04:35 Dominikana - Kenia
07:05 Kuba - Włochy
07:05 Peru - Tajlandia
10:00 Japonia - USA
10:05 Polska - Korea Płd.
Piątek 16.11.2007
04:05 Dominikana - Peru
04:35 Kuba - Serbia
06:35 Polska - Tajlandia
07:05 Włochy - USA
09:05 Kenia - Korea Płd.
10:00 Japonia - Brazylia
Kadra Polski:
1 Katarzyna Skowrońska-Dolata 30.06.1983 187 / 73 305 / 288 Asystel Volley Novara
2 Mariola Zenik (L) 07.03.1982 175 / 65 300 / 290 Muszynianka-Fakro Muszyna
3 Eleonora Dziękiewicz 15.10.1978 185 / 70 307 / 295 Winiary Bakalland Kalisz
5 Magdalena Śliwa 17.11.1969 173 / 66 277 / 268 Wisła Kraków
6 Anna Podolec 30.10.1985 193 / 71 318 / 305 Bałakowska Bałakowo
7 Małgorzata Glinka 30.09.1978 190 / 84 314 / 303 Grupo 2002 Murcia
9 Agnieszka Bednarek 20.02.1986 185 / 66 309 / 292 Farmutil Piła
12 Milena Sadurek 18.10.1984 178 / 61 302 / 295 BKS Aluprof Bielsko-Biała
13 Milena Rosner 04.01.1980 179 / 65 307 / 292 Foppapedretti Bergamo
14 Maria Liktoras 20.02.1975 191 / 73 312 / 302 Dynamo Moskwa
15 Agata Sawicka (L) 17.01.1985 180 / 64 295 / 277 Winiary Bakalland Kalisz
16 Klaudia Kaczorowska 20.12.1988 183 / 66 301 / 292 Farmutil Piła
W kolejnych rubrykach: numer, imię i nazwisko, data urodzenia, wzrost/waga, zasięg w ataku/w bloku, klub
Transmisje w Polsacie Sport i Polsacie Sport Extra
Dodałem ankietę, pytanie brzmi jak zwykle: kto wygra?
Zmieniony przez - Black Pete w dniu 2007-10-30 17:48:23
Sponsorem nagród w XIII edycji Ligi Typerów jest Wydawnictwo SQN
Zapraszamy !! [http://www.sfd.pl/Liga_Typerów__XIII_Edycja-t920180.html]