Ja proponuje pilnie uważać na lekcjach polskiego zamiast brać się za ciężary... Możecie mówić co chcecie (że to forum o kulturystyce, sporcie), ale ja uważam, że to nikogo nie zwalnia z poprawnej pisowni, stosując znaki interpunkcyjne i wielkie litery. To przestaje być smiesznie, forum wygląda jak po inwazji nowego pokolenia neostrady.
PS: Tu dostało się akurat autorowi postu, może to przypadek... ale musiałem to wykrzyczeć
PS: Tu dostało się akurat autorowi postu, może to przypadek... ale musiałem to wykrzyczeć

Ile do... czyli liczniki do wydarzeń http://ile-do.pl.pl
oraz
Kuchnia wietnamska na http://pyzamadeinpoland.pl