-Physiogel hipoalergiczny żel do skóry wrażliwej - nie wysusza, wrecz nawilza, mozesz go nakladac rowniez na wacik i przecierac twarz w ciagu dnia jak i uzywac jak normalne zele do przemywania skory za pomoca wody.
-peeling enzymatyczny Calma HLC firmy Ziaja do skory suchej,wrazliwej - zapobiega wysuszaniu,nie podraznia -1-2 razy w tyg proponuje po 7-10 min,zmywaj letnia woda
- po tym tonik do skory suchej firmy Lirene dr Irena Eris (bezalkoholowy)
-krem Calma Hlc z wapniem -skora sucha -łagodzi
- na noc mozesz krem oliwkowy,lub odzywczy witaminowy np z wit e,a,c
- stosuj maseczki na bazie alg morskich - raz w tyg ,uspokoji to twa cere, zregeneruje,gleboko nawilzy,lekko ochlodzi,i rowniez ureguluje wydzielanie sebum, znormalizuje prace g lojowych
-na nosek mozesz klasc maseczke oczyszczaajaca,jednak jesli nie chcesz sie papkac poprostu miejscowo kladz krem na bazie
nadtlenku benzoilu np benzacne ,tez skinoren, ale aplikuj raz i to na noc,cienka powloka
pozdrawiam
Zmieniony przez - xwmn w dniu 2007-10-05 22:14:51