SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

MĘŻCZYZNA - pielęgnacja urody

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 134655

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 88 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 753
Witam pisalem juz wczesniej w dziale zdrowie na ten temat ale nikt nie byl mi wstanie tam pomoc, wiec pomyslalem (?) ze moze tu ktos mi pomoze. Mam problem z rozszerzonymi porami i zaskornikami, oraz mam delikatne przebarwienia pigmentacyjne na policzkach. Praparaty typu clearasil itp. nic nie pomogly jak rowniez polecone mi napary z rumianka ("sauna na twarz" ;) ). Znacie moze jakies godne polecenia produkty?? Slyszalem cos o takich na bazie kwasow owocowych ale zupelnie nie mam o tym pojecia...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
boogie ZASŁUŻONY
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 6905 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 80672
Na Twoim miejscu poszedlbym do dermatologa- napewno poradzi najlepiej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 183
GaLaZ, gdzieś, kiedyś czytałem, że oprócz kremów i innych kosmetyków na pory, trza myć twarz w sposów taki - Polewać twarz ciepłą wodą, a następnie zimną i powtórzyć to ze trzy razy... Twarz się cholernie ściąga, sam to stosuje i nie wiem czy pomaga na pory, bo nigdy raczej nie miałem takiego problemu, ale taki szok dla skóry na ryju jest za***isty :)

Pozdro.

Życie: dożywotnia kara śmierci...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 56
Wracam do golenia. Ostatnio wróciłem do używania maszynki elektrycznej i twarz mam tak podrażnioną jak nie miałem dawno. Ile czasu potrzebuje skóra, by się przyzwyczaić do nowego sposobu golenia. Na razie zalet elektryka nie widzę - chyba, że golę zarost trzydniowy: wtedy elektryk jest szybszy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 148
zadbany mezczyzna = atrakcyjny?! najwieksza bzdura jaka slyszalam:D taki 'zadbany mezczyzna' to po prosotu idealny konsument, na ktorym mozna zarobic.
nie homo. nie hetero. METRO.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
obgryzanie paznokci ? tylko stres !!
musisz sam sie zmotywować i tego nie robić :) nie ma innego sposobu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ee..nie do tego tematu ! skasujcie to !!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 88 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 753
MarcinH ciekawy sposob wyprobuje go dzieki...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 70 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1513
Znacie może jakiś krem na cienie pod oczami który działa?/ Mam z nimi od dawna duży problem /są nawet jeżeli długo śpie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 245 Wiek 43 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1214
Jagodka napisałaś taką rzecz, którą każdy facet powinien znać.To jak by zapomnieć oddychać:)

peace bro!!!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

ból ręki

Następny temat

strona MEDYCYNA SPORTOWA

WHEY premium