SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

MĘŻCZYZNA - pielęgnacja urody

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 134513

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 30 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 678
Hmmm.... dla mnie - facet brzydki, kobieta ładna więc mydło, dezodorant i antypespirant =rox i po co więcej... zauważcie iż zachowujecie się jak kobietki ( bez urazy nie wszyscy) oo ten krem lepszy i ładniejszy i jak ładnie pachnie uuu, i 12 stron o tym.... widząc metroseksualiste smiejecie się a się upodobniacie do niego... ja sam mam trudny zarost (w sensie, ze po ogoleniu skóra ma za swoje wtedy czasem jakis płyn do golenia bo fajnie piecze ^^) skóra twarda, wągry na nosie itp i ostania rzecz, która bym zrobił to solarium(blisko wakacje słońce za darmo - choć ja mam znamiona wszędzie :P ale co tam) i peeling (czy jakoś tak). Wszystko z umiarem... bo coraz bardziej niewieściejecie i komuś na tym zależy.
PS: Nie wpadnijcie w to bo niedlugo sukieneczka, rajstopki itp. To tylko ostrzeżenie ^^.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 88 Wiek 40 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 1225
Aj tam.

To już nie te czasy. Może jakieś 10-15 lat temu kiedy "prawdziwy facet" pachniał tytoniem i wódą to cos znaczyło, ale nie teraz.

Dbanie o siebie to nic złego. Faceci teraz nie biegają z dzidą za mamutem, albo innym zwierzakiem. Aby zdobyć żywnośc i przetrfać w trudnych jak na tamte czas warunkach. Więc zachowują się inaczej. Nie wyobrażam sobie informatyka (osoby pracującej w biurze) z łapami rozriśniętymi jak u małpy, albo przedstawiciela handlowego. :) Co nie usprawiedliwia pracowników innych branzy o nie dbanie o siebie.

ps. Do naszej grupy chodzi taki koleś jakby dzień w dzień siedział przy smarach i nawet na wykłady które są w weekendy nie umyje łapsk. Obleśnie to wygląda, syf.

Żebym Poczuć Mógł Jak Się Czuje Bóg

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 104
a Mzoe Znacie jakies Spospby na Niechchaine tzw. Pryszcze ??!! MAm 16 Lat I Kurde Jest z Nimi problem :/ Jak Chyba U kazdego faceta w tym wieku Ale co radzicie robic Niema ich duzo od czasu do czasu na vrodzie i Policzkach :P Ale to paskudnie wyglada .
Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 88 Wiek 40 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 1225
Ehhh...

Chyba każdy z tym miał problem. Jest to okres dojrzewania i oganizm różnie reaguje na.... Najlepszym sposobem jets przeczekanie i nie wyciskanie wszystkiego co pojawi się na twarzy. Porobisz sobie tylko tym blizny i zniszczysz cerę.

Kup sobie mydło np PROTEX 3 przemywaj nim buzię z rana i wieczorem przed snem. Dodatkowo np taki krem jak SUDOCREM można stosować punktowo na syfy.

I najważniejsze nie przejmuj się tym aż tak bardzo. Kobialki znają i wiedzą z jakimi problemami może stykać się 16 letni chłopak.

Żebym Poczuć Mógł Jak Się Czuje Bóg

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 104
DZieki Z aPomoc Kupie to Mydelko :) Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 383 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2144
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 8 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 19
ja ostatnio sprezntowałam mojemu narzeczonemu,który ma szopę nie włosy żel Nivei - Styling Creme, którego praktycznie nie widać na włosach, więc nie zamienił się w lowelasa z argentyńskiej telenoweli tylko w eleganckiego , uczesanego przystojniaczka;)a co najlepsze żel przez przypadek dostałam, bo wypełniłam ankietę na tej stronce http://www.eksperciniveastyling.pl/ ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 383 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2144
wypelnianie akniet sie oplaca , no prosze.

wild punch

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 55 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3007
Heh no mnie sie zawsze zdawalo ze panie lubia tych smierdzacych potem nieogolonyh brutali z szorstka skora a tu prosze. Mimo to uwazam ze wychodzenie z zestawu mydlo+krem+woda toaletowa to juz sie o metroseksualizm ociera.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 157 Napisanych postów 10921 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 43675
bzdura,bzdura!!
klania sie kwestia gustu...
sadzac po wypowiedziach Pań(ale takze i panow ) w tym dziale to nie ejst popukarny brud i syf(czyli taki mezczyzna)
metro nie metro niech bedzie czysty
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

ból ręki

Następny temat

strona MEDYCYNA SPORTOWA

WHEY premium