SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

MĘŻCZYZNA - pielęgnacja urody

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 134473

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 245 Wiek 43 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1214
Maszynka elektryczna jest pod wieloma względami lepsza od tradycyjnej.Jeśli masz podrażnienia po goleniu to kup sobie cynk za 5 zeta w aptece i smaruj nim szyje i tylko po goleniu i odczekaj do 30 min, wszystko zniknie:).Oczywiście przed goleniem należy nawilżyć twarz by uniknąć takich podrażnień i na koniec kremik i tyle:).

peace bro!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 2160 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 16842
ile ten peeling kosztuje? co ile sie go robi?/? i jak to wyglada to maseczke sie naklada i po jakims czasie zmywea i wszystkie "gowna zlaza"??

Do byka nie podchodź od przodu do konia nie podchodź od tyłu a do idioty nie podchodź wogóle...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 20 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 267
jaki ten peeling ma byc jaka firma ? mam cere tlusta

czy peeling to to samo co żel głęboko oczysczający z mikrogranulkami ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 56
Na sińce pod oczami najlepszy żel arnikowy. Za niecałe 10 zł dostępny w każdej aptece.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 84
Ale jaja...Metroseksualni wszyscy:)

Gdybym miał tak dbać o siebie, to bym o.....ł. Widzę coraz więcej takich kolesi, i jest to dosyć żałosne. Coraz bardziej kolorowo, coraz bardziej ogoleni, coraz barzdiej pachnący...Najlepsze, że każdy z tych adonisów z nocnych klubów dostał by szału jakby go nazwać gejem. Ale taka prawda - ta moda dzięki właśnie geojom się ukonstytuowała.

Acha, wiecie, większość tych cudów współczesnej chemii kosmetycznej jest testowana na zwierzętach, np. psu zdziera się skórę i wciera dany specyfik...Ale większośc to wie, i ma nadal w d....e.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 40 Wiek 48 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 451
Ja uzywam do twarzy jedynie antybakteryjnego mydla protex (procz kremow po goleniu of course). W zupelnosci wystarcza.

No, we couldn't...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1100 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 5656
Nie czytalem zadnej z odpowiedzi na temat.

Wg mnie pielegnacja urody przez panow to dziwna sprawa. Owszem istnieje nowy typ mezczyzny XXI wieku - Metroseksualista ale...No wlasnie jest jakies ale...Podobno najlepszym zapachem mezczyzny wg kobiety jest jego naturalny pot ( ) albo jej zapach .
Osobiscie jestem zzacofanym czlowiekiem jedyne co robie "dla urody" to myje sie i uzywam żelu (czasem). Prawdziwny facet raczej nie ma na polce 1000 kremow i chodzi do kosmetyczki 2 razy w tygodniu lub na solarium.
Nie chce mi sie pisac wiecej Uciekam z tego dzialu, bo jeszcze cos w glowke mi sie stanie o stane sie metro . Papa

"...Połowa ludzi dookoła to statyści.
Wypełniają przestrzeń nie posiadając myśli.
Myślą to co pomyśleć powinni,
oni boją się że ktoś przemyśli ich pomysły..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1716 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 13338
a kiedyś 'prawdziwym facetem' był 'śmierdzący potem i piwem na 10 kroków rycerz'

'prawdziwy facet' nie ma nic wspólnego z wyglądem, 'prawdziwy facet' siedzi w psychice...

pozdrawiam
+Cahir+

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 6722 Wiek 34 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 28641
własnie w psychice jak to napisał Cahir
ja uzywam zelu do mycia twarzy, toniku anty i to wszystko no chyba ze wchodza w role antyprespiranty szampony mydła zele do kąpieli ale to chyba oczywiste.
Moja kobiete mówi ze mam zarąbiscie gładką twarz "Jak brzoskwinka"

Siłę człowieka mierzy się ilością jego nieprzyjaciół.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 124 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 922
mam bardzo gęsty i czarny zarost, gole sie codziennie i byłoby ok gdy nie jeden fakt : włoski rosna mi nie równomiernie, raz w lewo, prawo, góra, dół ;) i często wrastają w skórę, przec mam małe czerowne plamki, czytałem ze warto w moim przypadku goliśc sie maszynka elekt. ale próbowałem Philipsem za 130 zł. i nie goliła dokładnie

po goleniu uzywam balsamu Nivea a przed chlupie sie goraca wodą
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

ból ręki

Następny temat

strona MEDYCYNA SPORTOWA

WHEY premium