walka Jurasa? porazka dla organizatorow ze na takiej gali walczy czlowiek wziety z ulicy za x zł. z jakiego stylu on sie wywodzil? tenis stolowy? z drugiej strony porazka takze dla jurasa bo takie zwyciestwa absolutnie nie przynosza mu chwaly, wrecz przeciwnie. daja do myslenia, ze wokol tego zawodnika robi sie za duzo halasu. Rozumiem ze planowana walka Jurasa nie odbyla sie (chyba) z powodu kontuzji przeciewnika, ale trzeba bylo po prostu nie walczyc. takie moje skromne zdanie. A generalnie wykluczajac jedna walke turniejowa (napewno domyslacie sie o ktorej mowie
) poziom dosyc wysoki, ladne walki. Mamed i Krzychu jak zwykle pokazali klase.
) poziom dosyc wysoki, ladne walki. Mamed i Krzychu jak zwykle pokazali klase.
