Witam, za tydzien jade do Gdanska do akadmeika i zaczynam studiowac w Sopocie, natomiast akadmeik mam na Oliwie:)Myslalem moze zeby na cos sie zapisac kick-boxing albo cos podobnego, wysoki jestem (195cm) i myslalem ze moge to wykorzystac w stójce.Nie wiem czy sobie bym poradzil, moze ktos napisalby mi jak to wyglada na poczatku, dla poczatkujących, jakeis namiary i odrazu jak cos prosze pisac czydaleko od akademikow UG w Oliwie
pozdrawiam
pozdrawiam
...:::Najlepszą obroną jest atak:::...
Krzysztof Piekarz
) NIeorjętuje sie zbytnio w topografi Gdańska ,ale w Sarmati mógłbys sprubować swoich sił.
a tu zaczerpnie potrosze wszystkiego co może mu wyjść nawet na lepsze.