Witam,
przeczytałem instrukcje dotycząca interwału. Trenuję już od dawna kick-boxing i nie narzekam na kondycje. Dlatego mysle ze po wykonanym interwale moglbym jeszcze pobiegac stalym tempem. Czy jest to dobry pomysl?
przeczytałem instrukcje dotycząca interwału. Trenuję już od dawna kick-boxing i nie narzekam na kondycje. Dlatego mysle ze po wykonanym interwale moglbym jeszcze pobiegac stalym tempem. Czy jest to dobry pomysl?
Krzysztof Piekarz