Wesoły wegan :)
...
nie mam skanera kruszek
Acid-nie wysyłaj mi na maila swoich perwersyjnych zdjeć z kolegami.Wstydziłbyś się takie rzeczy
Moim marzeniem jest zrobić sobie taki cykl jaki u lucka jest codziennością
. Cytuje "Białko - zawsze dwa rodzaje serwatki i ze dwa nieserwatkowe, aminokwasy całodzienne, BCAA, glutamina, witaminki NOW, Q10, Lecytyna, HMB, Kolagen, L-karnityna, HCA, Chitosan - to taki standardowy zestawik do tego 2-3 razy w roku kreatyna, dwa razy w roku cykle zwiększonych ilości HMB, i prohormony na zimę, plus po nich cykl ZMA,TT,ALC, i co jakiś czas termogeniki"
Zmieniony przez - brutus w dniu 2002-11-02 22:08:40
Acid-nie wysyłaj mi na maila swoich perwersyjnych zdjeć z kolegami.Wstydziłbyś się takie rzeczy
Moim marzeniem jest zrobić sobie taki cykl jaki u lucka jest codziennością
. Cytuje "Białko - zawsze dwa rodzaje serwatki i ze dwa nieserwatkowe, aminokwasy całodzienne, BCAA, glutamina, witaminki NOW, Q10, Lecytyna, HMB, Kolagen, L-karnityna, HCA, Chitosan - to taki standardowy zestawik do tego 2-3 razy w roku kreatyna, dwa razy w roku cykle zwiększonych ilości HMB, i prohormony na zimę, plus po nich cykl ZMA,TT,ALC, i co jakiś czas termogeniki"
Zmieniony przez - brutus w dniu 2002-11-02 22:08:40
...
Brutus to wyślij mi chociaż odlew gipsowy
"confusion will be my epitaph"
"confusion will be my epitaph"
Wesoły wegan :)
...
Nie prowadzić takich rozów ! Jeszcze się Cichy z Termitkiem przebudzą
Moderator działu Komputery
Jeżeli potrzebujesz sterowniki przyciśnij na napis w prawym dole mojej wypowiedzi.
Moderator działu Komputery
Jeżeli potrzebujesz sterowniki przyciśnij na napis w prawym dole mojej wypowiedzi.
hrhr 
...
...
...
wiesz kruszek , fortunę bym musial wydac za przesyłkę
Moim marzeniem jest zrobić sobie taki cykl jaki u lucka jest codziennością
. Cytuje "Białko - zawsze dwa rodzaje serwatki i ze dwa nieserwatkowe, aminokwasy całodzienne, BCAA, glutamina, witaminki NOW, Q10, Lecytyna, HMB, Kolagen, L-karnityna, HCA, Chitosan - to taki standardowy zestawik do tego 2-3 razy w roku kreatyna, dwa razy w roku cykle zwiększonych ilości HMB, i prohormony na zimę, plus po nich cykl ZMA,TT,ALC, i co jakiś czas termogeniki" 
Moim marzeniem jest zrobić sobie taki cykl jaki u lucka jest codziennością
. Cytuje "Białko - zawsze dwa rodzaje serwatki i ze dwa nieserwatkowe, aminokwasy całodzienne, BCAA, glutamina, witaminki NOW, Q10, Lecytyna, HMB, Kolagen, L-karnityna, HCA, Chitosan - to taki standardowy zestawik do tego 2-3 razy w roku kreatyna, dwa razy w roku cykle zwiększonych ilości HMB, i prohormony na zimę, plus po nich cykl ZMA,TT,ALC, i co jakiś czas termogeniki" 
...
Co to jest te pierwsze ? jakieś czarne ? z murzynem mieszkasz ?
Moderator działu Komputery
Jeżeli potrzebujesz sterowniki przyciśnij na napis w prawym dole mojej wypowiedzi.
Moderator działu Komputery
Jeżeli potrzebujesz sterowniki przyciśnij na napis w prawym dole mojej wypowiedzi.
hrhr 
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!



