dzemdobry :)
od dzisiaj chcialem zaczac kuracje mascia o nazwie Duac. z tego co wyczytalem to jest to antybiotyk, a jak wiadomo po antybiotykach nei wolno pic. czy tak samo jest z antybiotykami ktore wsmarowuje sie w skore? w piatek odbedziue sie sowicie zakrapiana impreza i nie wiem czy moge rownoczesnie stosowac ten duac. prosze o odpowiedz :}
od dzisiaj chcialem zaczac kuracje mascia o nazwie Duac. z tego co wyczytalem to jest to antybiotyk, a jak wiadomo po antybiotykach nei wolno pic. czy tak samo jest z antybiotykami ktore wsmarowuje sie w skore? w piatek odbedziue sie sowicie zakrapiana impreza i nie wiem czy moge rownoczesnie stosowac ten duac. prosze o odpowiedz :}
Krzysztof Piekarz