SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Maść na ginekomastie

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 6058

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez Boofi z działu Uroda.
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 775 Wiek 29 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 11712
Czytałem kiedyś na forum o jakiejś maści na ginekomastie, którą podobno można dostać w Angli, nie wiem za bardzo jak ona się nazywa może ktoś z was będzie wiedział i jak coś to czy potrzebna jest recepta i czy pomaga ten preparat.

fitnessstore.pl

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 500 Napisanych postów 9533 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 18704
ANDRACTIM
p.s takie coś to w dziale zdrowie

XXX Boofi XXX
Hard Core Straight Edge
"Blood and Guts bro , thats the way it goes !!" - lifter ?

Nie dyskutuj z d****em. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu a potem pokona doświadczeniem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 775 Wiek 29 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 11712
ok sorki ze w urodzie zamieściłem. a nie wiez czy to dobre jest i jaka mniej wiecej cena??

fitnessstore.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 500 Napisanych postów 9533 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 18704
musiał byś poszukać - a czy dobre tez nei wiem
spytaj w dopingu
-działem sie nei przejmuj - moze i z urodą ma wspólnego coś ale ...

Zmieniony przez - Boofi w dniu 2005-02-08 09:58:04

XXX Boofi XXX
Hard Core Straight Edge
"Blood and Guts bro , thats the way it goes !!" - lifter ?

Nie dyskutuj z d****em. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu a potem pokona doświadczeniem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 144 Napisanych postów 7358 Wiek 40 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 36022
Ja szczerze wątpie zeby maść wyleczyla ginekomastie. Do tej pory usówalo sie ją operacyjnie, teraz z nia na dzien maść powstała...eeee
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 500 Napisanych postów 9533 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 18704
a czemu ma nie pomóc ?!

XXX Boofi XXX
Hard Core Straight Edge
"Blood and Guts bro , thats the way it goes !!" - lifter ?

Nie dyskutuj z d****em. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu a potem pokona doświadczeniem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 144 Napisanych postów 7358 Wiek 40 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 36022
Bo nie wierze ze masc moze calkowiscie wyleczyc przerost gruczoły piersiowego. Do tej pory kazdy kto koksowal, obawial sie gineków, i osówania, a tu jakas masc moze wyleczyc...No nie wiem. Ciesze sie ze wynaźli cos takiego ale chcialbym wiedziec jakie efekty bedzie mial gosc po tej masci. Jak juz kupisz ta masc i wyprubujesz napisz o efektach ja chetnie poczytam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 775 Wiek 29 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 11712
dzieki za pomoc, szczegółów dopytam sie w dopingu. Bahamut ja nie mam gino ale do kumpla chciałem przywieść, jak coś to opisze czy jemu pomogło.
1

fitnessstore.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 500 Napisanych postów 9533 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 18704
działa jak reszta nic nowego nie wymyslili ...

XXX Boofi XXX
Hard Core Straight Edge
"Blood and Guts bro , thats the way it goes !!" - lifter ?

Nie dyskutuj z d****em. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu a potem pokona doświadczeniem.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

okres

Następny temat

zapalenie kaletek maziowych

Wiecej