Szacuny
0
Napisanych postów
143
Wiek
34 lat
Na forum
18 lat
Przeczytanych tematów
1939
Witam,
Mam pytanie, cwicze planem na mase i chce zaczac nowy cykl, dokonalem zakupu CP 450g i teraz zastanawiam sie co z tym polaczyc, moze Trec Nutrition MASS XXL 3000g?
Moj cel - masa.
Prosilbym o jakas rade :)
PZDR
Zmieniony przez - P4BLLO w dniu 2007-08-19 19:37:24
Szacuny
0
Napisanych postów
143
Wiek
34 lat
Na forum
18 lat
Przeczytanych tematów
1939
Heh :)
Ok dzieki za rade
Bo ja sobie tez pomyslalem ze jedna pucha w dodatku 450g to moze byc za malo i mialem z czym laczyc, moze z gainerem...
ale zrobie tak jak Wy mi radzicie i dokupie 2 taka puche
Szacuny
1
Napisanych postów
384
Wiek
43 lat
Na forum
19 lat
Przeczytanych tematów
6892
To jakis zart?Chcesz laczyc stack kretynowy z..gainerem?Poczytaj moze najpierw troche na forum co to jest cell pump, co to jest mass xxl i do czego to sluzy bo nie masz pojecia o suplementach.