SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Tomek Drwal w UFC !!!

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 16674

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 976 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 12840
Tomasz Drwal najprawdopodobniej wystąpi w UFC. Polski zawodnik ma pojawić się w oktagonie 8 września w Londynie. Naprzeciw niego wyjdzie zawodnik Chute Boxe, Thiago Silva. Walką wieczoru ma być pojedynek Quintona “Rampage" Jacksona z Danem Hendersonem. W oktagonie pojawi się także Mirko Filipovic.

Walka wieczoru
UFC 75
The O2, Londyn

UFC Light Heavyweight Champion Quinton “Rampage" Jackson (27-6) - Dan Henderson (22-5)

Pozostałe:
Mirko “Cro Cop" Filipovic (22-5-2) - Cheick Kongo (10-3-1)
Michael Bisping (13-0) - Matt Hamill (3-0)
Alessio Sakara (11-5) - Houston Alexander (7-1)
Marcus Davis (12-3) - Paul Taylor (8-1-1)
Jess Liaudin (11-8) - Anthony Johnson
Gleison Tibau (14-4) - Terry Etim (9-0)
Tomasz Drwal (14-1) - Thiago Silva (10-0)
Dennis Siver (10-4) - ???


Myśle, że kurva lepszej wiadomosci nie mogliśmy dostać.
Słowiński w K1, Nastek w Pride, Drwal u hamburgerów.
To sie porobiło

Zdejmuje buty, sram w ich łazience i nalewam sobie szklankę wody.
Czuje się komfortowo w domach innych ludzi.

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11207 Napisanych postów 52115 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
wreszcie !!

Super informacja.
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 2517 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 23490
git

Good ol' chicken!

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11207 Napisanych postów 52115 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
Jaki wynik walki obstawiacie?
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 976 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 12840
Sercem za Drwalem, choć Thiago jest z dobrego domu(Chute Box), ale na rozkładówce ma same leszczyny. Drwal ma zaj***isty potencjał, ale w MMA wszystko jest możliwe i niejedną niespodzianke już widzielismy.

Zdejmuje buty, sram w ich łazience i nalewam sobie szklankę wody.
Czuje się komfortowo w domach innych ludzi.

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11207 Napisanych postów 52115 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
niezaleznie ktora walke oficjalnie mamy jako 'walke wieczoru' (bo o pas), dla 90% kibicow walka wieczoru jest pewnie walka Miroslawa..

O co do Drwala to przegitowo!!! Ehh jak kazdemu mi tez marzy sie desant polskich zabijakow do czolowki MMA we wszystkich liczacych sie organizacjach.... A jest to REALNE!! kurcze Polska zawsze byla mocna jezeli chodzi o sporty walki; co do MMA to niestety moda na ten sport spoznila sie u nas o jakas dekade w stosunku do reszty swiata..ale gonimy.. malolaci rosna i trenuja.. jest dobrze - a bedzie duzo lepiej
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1029 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 20005
bardzo dobra wiadomość!!
Trzeba będzie za to wypić

Pozbądź się strachu i niepewności.
Pomyśl, że najwyżej możesz umrzeć...

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 177 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 10270
konkretne info. będzie ciężko ale trzeba walczyc... hehe.

"POZWÓL MI ZWYCIĘŻYĆ, A JEŚLI NIE ZDOŁAM, POZWÓL MI BYĆ DZIELNYM W MEJ WALCE!"

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11207 Napisanych postów 52115 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
Ciężko będzie napewno, ale całym sercem za rodakiem.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 48 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 417
Spoko spoko tak ma być.

Ogladanie gali będzie na pewno ciekawsze więc nic innego nie pozostało jak czekać na debiut rodaka.

Niech Moc Będzie z Wami !!!

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 635 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 11626
czy ktos wie gdzie mozna to obejrzec?
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

piszczel

Następny temat

Wysokie kicki/rozciąganie

electro
Polecane artykuły